Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 felett szégyen hogy ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 felett szégyen hogy ha még nem tudtam barátnőt taláni akivel lett volna rendszeres szex?

Figyelt kérdés

20 évesen kalandban vesztettem el. Szóval eddig csak 1 x szexeltem. Rendszeres szexet nem tudok összehozni, kamaszkoromban egyáltalán nem szexeltem. Mások már akkor heti többször szexeltek.

El sem tudom képzelni milyen, főleg ha szerelmesek vagyunk egymásban és úgy csináljuk.

23


2021. jún. 19. 09:55
 1/4 Csicuki ***** válasza:
70%

Kapcsolatban sem úgy van hogy van egy ütemterv ami alapjan rendszeres hanem hullamokban van amikor több van amikor kevesebb néha egyáltalán nincs XD


Gondold át hogy mit tehetnél azért hogy legyen barátnőd, mi az amiben jobbnak kell lenned vagy is még fejlődni kell aztán ha ezek megvannak már csak tenni kell érte valamit lehet találni lányt kapcsolatra de ahoz neked is tenni kell valamit.


És nem számít mikor lesz az első tartós kapcsolatod ha az jól működik.


21N

2021. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dikk01 válasza:
68%

én is hasonló helyzetben vagyok

Szégyennek nem szégyen szerintem, normális lányt nehéz találni

én azt tartom szégyennek hogy ha valaki 13 évesen már dugott

2021. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szègyen, ne aggódj miatta
2021. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, viszont már 1x sikerült akkor miért nem követed annak a "receptjét"? Magától egyik nő sem fog rádugrani, picsogás helyett neked kellene minél több nőnek (normálisan) udvarolni ha célba akarsz érni.
2021. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!