Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt hogy tartottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt hogy tartottatok pasit arra hogy lóvéval lehúzzátok?Szex csak immel ámmal, vagy cserébe beleadtatok mindent?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Na erre kíváncsi vagyok milyen válaszok jönnek. 🙂
2021. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem, nekem nem adatott meg ilyen, mert mindig csóró pasijaim voltak, de ha lett is volna rá lehetőségem, nem használtam volna ki.

Kivéve ha kifejezetten ezt kérte volna.

2021. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Őszinte választ ne várj! Minden nőben benne van a kis ördög. Még ha egy ebéd vagy vacsora az is annak számít szerintem. Pénzt nem ad ki de jól érzi magát addig is.

Férfiként azt mondom hogy úgy nő mint férfi kihasználja a lehetőséget vagy lehetőségeket.

2021. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Soha. Eszembe sem jutna ilyesmi. Akkor is visszautasítanám, ha ő ajánlaná..

Nem egy "eladó" tárgy vagyok.

2021. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Ahhoz képest sokáig tudtam ezt tartani, hogy egyszer sem feküdtem le vele.
2021. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A golddiggerek szinte csak ezt csinálják, bár szerintem azok nem gyakoriznak túl sűrűn inkább a puccos szórakozóhelyeken lógnak és lófrálnak a város felkapottabb helyein pénzes pasira vadászva.
2021. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
#4 szerencsére sok kivétel van. És a lehető legőszintébben írtam, amit írtam. 5-ös voltam..
2021. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2021. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!