Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy ne legyen emiatt komplexusom? 18L

Figyelt kérdés
Egy sraccal akivel ismerkedem eddig ugy tunik tetszem neki, de az ex baratnojet ismerem, es sokkal vekonyabb nalam. En is vekonynak/normalnak szamitok, de inkabb noiesebb/felnottesebb alakom van, tehat a combom/ fenekem izmosabb, meg kicsit husisabb is. De nem vagyok elhizva, heti tobbszor sportolok is stb. De az elozo baratnoje akivel sokaig egyutt volt tipikusan ilyen vekony tini alkatu. Nem rosszbol mondom, mert szep lany, csak nem tudom ezek utan hogy ne erezzem magam dagadtnak mellette😅😅 A srac 19 eves
2021. jún. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezd ott hogy nem másokhoz hasonlítgatod magad.
2021. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért választott gondolom,mert szeret és tetszel neki,olyan jó lenne ha sokan elfelejtenétek már ezt az önsajnálást gyönyörűek vagytok így is,mindenkibe megvan a maga szépsége.Felesleges ezen aggódni.
2021. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj tetszel neki! Ha mégsem jönne össze, még mindig itt vagyok én!
2021. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ne csüggedj ha nem tetszel annak a srácnak akkor ott a hármas válaszoló
2021. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Soha ne hasonlítgasd magad máshoz.

2. Ha zavarná, nem tetszenél neki.

3. Ez egy akkora baromság. Attól, hogy előtted egy más alkatú lánnyal volt, miből gondolod, hogy te nem tetszel neki?:)

Mellesleg, mindkét alak vonzó. A vékony és a nőiesebb is! Ne aggódj miatta. Majd ha oda kerül a sor, hogy szexeltek, hidd el imádni fogja!:)

2021. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Van baj rendesen. Szegény csóka örült, hogy arra rátalált, nem akarja lemásolni az alakját. Te is jó leszel! Viszont fel kell tenned a kérdést, hogy miért szakítottak. Ha a csávó szakított a nővel, lehet az volt a baja, hogy túl vékony volt? :D Ha az volt, hogy túl vastag, akkor megvan a válasz, te se leszel jó neki, akkor nehogy odaadd magad, mert hamar eldob, és csak trófeának voltál jó. Ha a nő szakított a faszival, akkor kérdezz rá, miért, és gondolkodj el rajta, hogy veled is lesz-e ugyanaz a helyzet.


30 F

2021. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy mindenkinek a pálcika csajok jönnek be?
2021. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szép, normálisan karcsú lányok, de igazán akkor kerekedik ki a szemem, ha van rajta vagy 5-10 kg plusz! Akkor látom azt, hogy igen, ez az igazi női alkat ami kellene nekem. Csak nézz rá például Demi Rose-ra az Instán, és meglátod, hogy a képei alatt félmilliós Like van! Pedig ő egy kicsit már sok is, mégis legeltetjük rajta a szemeinket.
2021. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!