Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, házibuliban mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, házibuliban mitől izgultatok fel a legjobban és ezt hogyan vezettétek le? Kifejtenétek.

Figyelt kérdés
Korotokat is léci.

2021. jún. 20. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan attól szerintem, mint házibulin kívül. Csak ugye ott a többség, alkoholt fogyaszt, amitől oldódnak a gátlások. Bátrabb lesz, kezdeményezőbb. Pl normál helyzetben, lehet azt az x fiút csak "fejben" szopná le, de buliba simán megcsinálja, mert a piatol batrabb. Lehet, hogy alapjaraton eliteli az ilyesmit, hogy olyan helyen szexeljen, ahol vannak masokis..de ott meg pont ez izgatja:)
2021. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Vad maszturbálásba kezdtek meg lesz.ptak 5 pasit, bár gondolom képeket is szeretnél róla a "kifejtés" során 😅

Ugyanattól izgulnak fel házibuliban, mint házibulin kívül: egy számukra vonzó, szimpatikus pasitól. Az meg kettőjükön múlik hogy utána mi történik.

2021. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kérek képet :) Inkább mint ez egyes elég pár sor hogy értsem.
2021. jún. 20. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ummm... hát egy szimpatikus pasitól?:D szexpartneremtől? Páromtól?

Nem tudom mit hittél vagy mire gondoltál:D

2021. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg amik ott történtek előtted vagy mondtak neked : D
2021. jún. 20. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Rányitottam a z egyik barátnőmre amint éppen furulyázott egy srácot. Lefagytam kicsit, ők meg nem hagyták abba, a srác még be is akart hívni. Feleszméltem és kimentem, de bevallom hatott rám nem is kicsit.

Levezetni nem vezettem le, de később sokszor eszembe jutott.

Akkor 19 körül voltam.

2021. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!