Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szerintetek mennyire normális ha egy 25 éves fiúnak nem volt még egyszer sem barátnője?

Figyelt kérdés

szűz is vagyok

Sz.ar érzés hogy én így le vagyok maradva.


2021. jún. 21. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Semennyire sem normális, ennyi idősen az emberek nagy része már túl van 1-2 kapcsolaton.
2021. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Na, kezd el kisírni, hogy miért nem álltak veled szóba a gonosz nénik!
2021. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

23 évesen vesztettem el és csak magamnak köszönhetem. Azóta se voltam túl sikeres, olyan is volt, hogy exem megcsalt. Szóval ha rálépsz a bűn útjára, ott is jöhetnek majd érdekességek.

Amúgy normális. Szűznek lenni oké, frusztráltnak lenni miatta nem.

Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy mennyire átlagos szűznek lenni, arra már lehet azt mondani, hogy ritka. Persze férfiak körében biztos több a szűz, mint nőknél, nő kiáll az út szélére, és leszólítja valaki 1 órán belül.


30 F

2021. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem normális.
2021. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Mi köze hozzá bárkinek is? A leendő, potenciális partnereid emberileg érdekled nem a strigulák száma alapján (sőt ha túl sok van az a baj mert azt gondolják csak erre utazol). Picsogással, önsajnáltatással viszont semmire sem jutsz. Inkább azt kérdezd meg saját magadtól hogy mit változtass, mit csinálj másképpen?
2021. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ezt nem lehet szépíteni, sehogy se normális.
2021. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Én negyven vagyok és nekem sem volt sohasem. Ha nem akarsz úgy járni mint én akkor kezdj magaddal valamit. Ja, mielőtt nagyon elkezdenétek sajnálni engem Ti, a GyK empatikus közönsége, azt azért hozzátenném hogy a prostikon elég rendesen kiéltem-élem magamat szexuálisan. Egyrészt mert van rá zsé másrészt meg a helyzetemnél fogva nem tartozok elszámolással senkinek.
2021. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Mit veszünk normálisnak. Ha nem vagy vonzó a nők számára akkor végülis normális, hogy nem is akarnak lefeküdni veled.
2021. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Attól is függ hogy hogy nézel ki.
2021. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez én vagyok. Olvasd el. Volt ennyi lehetőségnek csak a fele is nálad?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!