Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szeretitek, ha megnézik a pasik a melleiteket? Vagy inkább zavaró? Szándékosan rakjátok ki? Miért? Melltartótól, vagy ruhától függ, hogy mennyit mutattok magatokból? Rendszeresen öltöztök így?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 13:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Írjátok meg a korotokat is! :)
2021. jún. 22. 13:28
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a melegben mit vegyek fel, hogy ne bámuljanak meg? :D Nyilván zavaró, de próbálok nem foglalkozni vele.

20L

2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel ki-mit gondol róla(m), magamért öltözködök úgy, ahogy.

Viszont ha valaki bámulja egész konkrétan, azt elkönyvelem magamba.

Akkor öltözködök így, ha épp az illik a napi outfitemhez, vagy olyan kedvem van.

2021. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar,jól is esik.Igen bevallom,hogy volt már olyan ,hogy szándékosan többet mutattam amikor tetszett egy fiú.21/N
2021. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A csinos nő, hosszú ruhában is az. Amelyik nőnek jó mellei vannak, az egy hosszú felsőben is látszik, amit ugyan úgy megnéznek, szóval ugyan mindegy:D24f
2021. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirakom, azt próbálom ízléses szintig. De főleg így nyáron a 30 fokban nem járok garbóban. Tudom mit veszek fel, látom, ha megnéznek, nem zavar. Magam ízlése szerint öltözködök, és párom is van, szóval egyáltalán nem érdekel mások véleménye.
2021. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem szeretek melltartót hordani (igaz kicsi a cicim), de nem azért hogy megbámuljanak, hanem mert nekem így kényelmes.

Nem érdekel hány nyálcsorgató pasi bámul, nem figyelek oda.

2021. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mellem, nem hordok melltartót. B kosárral tök felesleges. Szerintem senki nem szokott bámulni.
2021. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8: inkább csak nem veszed észre, nem hinném hogy így lenne.

Nekem A-s, mégis folyton megbámulnak, mert nem szeretem a melltartót... A B azért nem az a kategória, hogy nincs... :)

2021. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A diszkrét elismerő pillantás jól tud esni a nőknek (minden nő hiú) egy bizonyos határig (az sem mindegy ki a pasi akitől az elismerés érkezik). A nyálcsorgató, tolakodó bámulást viszont minden nő utálja. A dúsabb keblű nők egy idő múlva immúnissá válnak rá, fel sem veszik.
2021. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!