Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok előfordult már olyan,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előfordult már olyan,hogy nyilvános helyen egy pasi elővette a nemiszervét és mutogatta,lóbálta előtettek?Ha volt,mit reagáltatok?Ha lenne ilyen,hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A buszon történt ilyen, egyből leszálltam.
2021. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, kb 6 éves lehettem, mentem egyedül haza az ovibol, kb 2 percre laktunk, és az egyik utca sarkon ott volt egy mutogatós.Haza mentem, szóltam apukámnak aki rendőr, hívta a kollégáit, kocsiba ültek és szana szét verték csapatostul a pasit.
2021. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 harebell ***** válasza:
100%
Sajnos többször is. Amint lehetett, arrébb mentem vagy leszálltam (addig kényszerből úgy tettem, mint aki nem veszi észre).
2021. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb lenne az ilyen eset, ha szigorúbb lenne a büntetés.
2021. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinél ugyanaz a reakció: először megijednek, menekülés, közben undor érzése. Egyéni habitus kérdése hogy van aki azonnal kihívja a rendőröket, vagy csak otthon mondja el és a rokonok, ismerősök teszik meg. Ha az elkövető már nincs a helyszínen akkor felveszik a személyleírást és előbb-utóbb valahol úgyis begyűjtik a mutogatóst (általában előfordul bűnismétlés az ilyen típusú elkövetőknél).

#2 nem kell az őrizetest közvetlenül bántalmazni a zárkatársak majd elrendezik vele ezt a részt :) Arra kell csak figyelni hogy olyan őrizetesek közé rakd akik már voltak letöltendőn, azok tudni fogják hogy kell úgy csinálni a dolgot hogy ne maradjon jelentősebb külsérelmi nyom. A szimpla első első elkövetők néha látható módon ruházzák meg akkor meg jöhet az újabb papírmunka.

2021. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

#5


Régen azért másabb idők voltak. Persze ma ezt nem tehette volna meg apum,de melyik normális apa nem tenne így.

2021. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször is, általában nem érdekel, továbbmegyek


Egyszer volt, hogy egy buliban egy nagyon helyes srác vette elő, na, ott akkor elcsábultam (persze segített az alkohol)

2021. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!