Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerülhet az egy órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet az egy órás menet? És a fél óra?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Neked elég lesz 10 perc is, abban benne van már a zuhany fizetés és cigi is
2021. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
20-25e, 15-20e
2021. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Az attól is függ hova mész. De ha megkérdezed, elmondják ám ;)
2021. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel ora 15 kb

1ora 20tól

2021. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Soha ne fizess a szexért!

Összehasonlíthatatlan egy fizetős nő megjátszása, egy barátnő, valódi érzelmeivel.

Én inkább kiverem, és a pénzem is megmarad, minthogy fizessek egy olyan nőnek, akit előttem, ki tudja mennyien dugtak meg, és ki tudja hány faszt szopott le?

Tisztában vagyok vele, hogy nem egy útszéli lányra gondoltál a kérdéseddel, de szerintem nem ér annyit az egész, hogy pénzt adj érte.

Egy egészséges férfi heti minimum háromszor, de vannak, akik heti ötször kívánják a szexet.(Vagy folyton az jár az eszükben😁)

Elképzelem, hogy heti háromszor fizetsz egy nőnek kb. 20.000 ft/alkalom fél órára, csak azért, hogy üríts egy jót.

Ezt oszd el egy hónapra. Egyszeri alkalomra meg szintén kár kidobni 20-30.000 forintot,csupán csak azért, mert szexhiányod van.

Keress egy normális lányt, akivel annyit dugtok amennyit nem szégyelltek.

Pénzed is megmarad és nincs színlelés.

2021. jún. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, a sok lepontozó értelmiségi!


Akkor fizesetek egy, dugásért ha nektek az élvezetet jelent.

Lehet, hogy nem is a dugás hoz lázba titeket, hanem az, hogy fizetni kell egy nőt azért, hogy, egyáltalán szóba álljon veletek,nerr képtelenek vagytok normális kapcsolatot kialakítani.


Kérdező.

Egyébként javaslom, hogy inkább fizess egy nőért, minthogy ingyen szeretkezz.

Te jó ember vagy, mert legalább te pénzért akarsz szexelni, de mások meg ingyen akarnak a barátnőjükkel dugni és abban semmi izgalmas nincs.

Szóval te és a hozzád hasonló gondolkodásúaknak adok igazat abban, hogy jobb fizetni egy nőnek az élvezetekért.

Király vagy, királyok vagytok mind, akik pénzért cserébe kedvességet kaptok egy nőtől.

Azt hiszem még ma fel is keresek egy fizetős lányt.

2021. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
#5: Szerintem azért lettél lepontozva, mert nem a kérdésre válaszoltál. Vagy azért, mert fogalmad sincs, milyen okból kérdezi, nem mindenki olyan szerencsés mint te, hogy bármikor talál nőt, ha épp dugni támad kedve.
2021. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!