Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez számíthatott szerelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számíthatott szerelmi vallomásnak?

Figyelt kérdés

Egyik fiú haveromat egyetemi baráti körből ismerem. Első találkozáskor is egy hullámhosszon voltunk aztán ő külön kereste még facebook-on és snapen is a társaságom. A baráti társaságtól külön kezdett el velem találkozgatni kettesben. Ez annyira nem is lepett meg mert nincs túl sok önbizalma. Ott a találkákon többször is hozzám ért persze úgy mint ha mi sem történt volna. A mellemtől kezdve a fenekemet is láttam már nézni volt hogy direkt mögöttem ment mikor mehettünk volna egymás mellett is. Egyszer viharban rohantunk haza és kérdeztem hogy megéri neki a meleg lakás helyett velem ázni? Meg hogy minek ezt és akkor tök váratlanul válaszolt így: hogy a barátnőm légy. Aztán majdnem elestem és elterelődött innen a téma, rá 1 hónapra közölte hogy lett egy barátnője, de ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot, most is nézeget meg hozzam ér. Akkor ez most mi?



20/L



2021. jún. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha lett baratnoje, akkor tulsagosan nem volt oda erted, vagy azt hitte nalad nincs eselye. En tul sokat nem gondolnek ebbe igy bele. 27f
2021. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hetekig nem sikerült visszaterelni a témát?

Nem csoda, hogy mást keresett. Úgy látszik az a lány vette a lapot.

2021. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Oda volt érted, vagyis van, de te nem léptél ez ügyben semmit.

Szerintem azt gondolja, h te mivel nem reagáltál semmit, ezért nem érdekled.

Itt már csak annyit tehetsz, h jóban maradsz vele, és megvárod még szakítanak.

2021. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!