Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgulok arra, ha mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok arra, ha mások beleélveznek a barátnőmbe (bárhol)?

Figyelt kérdés
Alapból nem volt ilyen fétisem, de 19 éves koromban kialakult, most vagyok 24 éves. Tudom, hogy ez durva kicsit, meg hogy sokak szerint gáz. De nem tudom az okát. Egyrészt felfogom, hogy gáz, másrészt viszont végtelenül izgat, ha a barátnőm egy igazi rib*anc és gangbangekben csal a legjobb barátaimmal. Mit tehetek, hogy normális kapcsolatom legyen?
2021. jún. 24. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha a lányt is izgatja, pont jó.
2021. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert cuckold vagy. Van ilyen fétis, nem is ritka. Vannak akiknek működik, de többnyire előbb-utóbb a nő otthagyja a cuck pasit, mert nem tud rá férfiként tekinteni.

Általában inkább akkor lehet ebből tartós kapcsolat, ha valami más is van mögötte (pl gazdag pasi aki mindent megad a nejének, de kiélik ezt a fétist közben, vagy akkora szerelem - de ez ritka).

Ha továbbra is meg akarod élni ezt, nem biztos, hogy valaha lesz normális kapcsolatod.

2021. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a nők 99%-át nem izgatja. Egyszer volt egy kapcsolatom ahol a barátnőmet a legjobb barátja sokszor, illetve egyszer egy autószerelő is megdugta és leszopatta, illetve egyszer összejött egy hármas egy buli után egy ismeretlennel. De ezen túl nem igazán tudtam ezt megélni :(
2021. jún. 24. 12:49
 4/17 A kérdező kommentje:
Na igen ettől tartok, hogy így sose lehet normális kapcsolatom. Nagyon domináns vagyok, amúgy szex terén is, de éppen ezért van szükségem a megalázásra is, hogy “harcolnom” kelljen a páromért.
2021. jún. 24. 12:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kenyér. Az tényleg nagy probléma hogy iszonyú nehéz ilyenre nőt találni aki bennevan ebben a hotwife szerepben.


Főleg mert ez olyan dolog amit nem fog az ember az első randin, de még a tizediken se elmondani mert retteg attól hogy akkor a másik le is lép.

2021. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A tényleges okok ott bújnak meg a magszemélyiségedben, a tudatalattidban ezt pár sor alapján egy pszichológus professzor sem mondja meg - max. több terápiás beszélgetés után tudja kideríteni. Ezzel együtt a mélyen kondicionálódott szexuális vágyak NEM módosíthatóak. Szóval ha boldog akarsz lenni, akkor nem elfojtod, hanem olyan párt keresel akivel azonosak a vágyak. Nem könnyű találni, de nem lehetetlen. Swingerben rengeteg ilyen párt látok akiknek (mindkét félnek) hasonlóak a vágyai mint neked.
2021. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát én beléélveznék, ha ő is benne van…
2021. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A swinger nem rossz ötlet, de nem tudom ott mennyire van jelen a korosztályom
2021. jún. 24. 13:21
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Én a helyedben azt is szégyellném, hogy élek.
2021. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mármint helyszín szerint bárhol, vagy bármelyik lyukba? :D
2021. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!