Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik évek óta együtt vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik évek óta együtt vannak és együtt laknak azoknál normális hogy egyedül is szoktak maszturbálni szex mellett?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igen. A maszti más mint a szex, vannak akiknek van igényük rá akkor is, ha amúgy nincs probléma a kapcsolatban szex téren. Van olyan is, aki egyáltalán nem igényli.

Én pl egy éves kapcsoltban is sokszor masztiztam, mivel a párom libidója sokkal alacsonyabb volt, mint az enyém:D szóval sok oka lehet ennek és önmagában nem jelent semmi rosszat, ha valaki csinálja:)

N

2021. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2021. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Persze .

Nem kell reklámozni h szűz vagy nincs a homlokodra írva

De úgy is kiderül

2021. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, semmi rendkívüli, vagy beteges nincs ebben. Nehogymán' megtiltsák! Én sem tiltom meg a páromnak, nem a tulajdonom, ha jól esik neki de ezzel együtt is tud teljesíteni amikor kell akkor nyugodtan.
2021. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos barátnőm abszolút nem kívánja a szexet, csak miattam néha feláldozza magát. Mivel nekem meg elég magas a libidom így kénytelen vagyok napi szinten kiverni. Este átmegyek másik szobába és megoldom.

Sajnos ez van...

2021. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A maszturbálás sosem normális. 2.5 éve abbahagytam.


30 F

2021. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, amikor csak lehetőségem van rá.
2021. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!