Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nem bírom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom a barátnőm vaginájának a szagát?

Figyelt kérdés

Amikor először próbáltam kinyalni, akkor próbáltam visszafogni a lélegzetemet, de amikor az orromon át lélegeztem, akkor kiss híján elhánytam magam a szagtól. Második alkalommal fejjel lefelé közelítettem meg, és akkor tudtam nyalni, mert az orrom lefelé volt, mintsem a p*ncijában.

Ma megint megpróbáltam, de egy az, hogy nem fürdött előtte, tehát nem mosta meg, másrészt már a hasa környékén (amikor csókolgattam) éreztem a rossz szagot.

Mit tehetnék?



2021. jún. 25. 01:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%

Mert finnyás vagy. Nefűggyéle Györgynek álom nő lenne. Ő szereti ha kicsit büdös a p1csa!

Szerintem rosszul csinálod😄

2021. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Alap, hogy szex előtt tisztálkodás van!

De! Ismertem egy csajt, aki hiába fürdött, és orvosilag sem volt baja, egyszerűen kibírhatatlan szaga és íze volt számomra sajnos. Be is fejeztük hamar emiatt a kapcsolatot, pedig amúgy... 🙁

2021. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehetne, de a lehető legudvariasabb módon mond meg neki. A rossz szag valamilyen fertőzés jele is lehet.
2021. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
ilyen velem is előfordult, hogy taszított a szaga. amikor dugás közben megéreztem akkor elment a kedvem az egésztől és egy idő uán már nem is volt szex. egyenes út vezetett az elhidegüléshez és a szakításhoz. ha nagyon gátol a szag akkor ne pazaroljad drága időt.
2021. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt szex közben elmondtam neki. Egyáltalán nem sértődött meg, sőt, azt mondta nem kell érte tennem semmit - az is elég, ha feltétel nélkül szeretem :)


Meg fogjuk próbálni közösen megoldani ezt a problémát. Biztos kaphatók erre kifejezett szerek(?)

2021. jún. 28. 02:33
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

17!

Kaphatók, de sokszor többet árt mint használ. Megvesztek valami piszok drágát, miközben a nőgyógyász felír egy párszáz forintosat, ami mégis jobban használ.

2021. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mihez hasonlítható szagot tapasztaltál? Azért nem kéne hogy ilyen kellemetlen legyen..
2021. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mihez hasonlítani. Amúgy jártunk egy szexshopban, és vettem egy úgynevezett clit lick-et, aminek nagyon erős édes íze van. Ha bekenem azzal, akkor nem is érzem a szagát vagy az ízét, így már kétszer képes voltam nyalni :) Még nem vagyok túl jó benne, de amúgy szerettem csinálni, tetszett :)
2021. júl. 25. 19:16
 19/22 anonim ***** válasza:
"Szia Gyuri vagyok. Szeretem, ha büdös a picsa egy kicsit."
2021. dec. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Sikersztorinak látszik a dolog.

Volt egy problémájuk, megbeszélték közösen, elkezték megoldani.

Ma már szép napom lesz.


(Amúgy nekem azt súgja valami, hogy a "csak szeress feltétel nélkül" alapján, hogy tudott a dologról...)

2021. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!