Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ! Nsgyobb mell tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Nsgyobb mell tetszik nektek vagy kisebb?

Figyelt kérdés
80 D nagyon zavaró nektek?
2021. jún. 25. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a kisebbet. Max "B" 🤷‍♂️
2021. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Mmm...D-kosár! 😍😍😍 Pusszantom az ikreket, jobb híján így a neten keresztül!
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Minden cicit imádok, de ha őszinte akarok lenni, akkor a nagyot szeretem, az utcán is mindig az bolondít meg legjobban, mikor nagy dekoltázsokat látok, főleg ebben a melegben, kipakolják a csajok szerencsére. Kb D, E kosár a tökéletes, nem azért írom, amiért neked ilyen van, hanem ez az a méret, ami már gyönyörű, van mit fogni, jó ciciszexre is, de még nem túlzás, hogy mozogni sem bírsz tőlük, stb. Szóval mennyei a 80D.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nálam a sorrend:

Közepes, de formás

Nagy

Kicsi

Óriási (ez már néha taszító)

Szúnyogcsipés (ezzel nem tudok mit kezdeni)

2021. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem nektek van kitalálva. Undorító, ahogy egy testrészt tárgyiasítanak a férfiak. 🤮
2021. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

5ös

Akkor kinek van kitalálva? A mellek ősidők óta a szexualitás és a nőiesség fő jelképei, genetikailag belénk van kódolva, hogy nagyon felizgulunk rájuk. Nincs ebben semmi tárgyiasitás, 2 mell maga a nő nélkül semmit sem ér, természetesen a nőket is imádjuk, de itt most speciel a mellekről van szó.

2021. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Naagy, feyzes. Hiaba ellentmond a ket dolog a termeszetessegnek, se hat en a szilikont is kedvelem
2021. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A méretnél fontosabb a forma, illetve, ami még fontosabb, az a "körítés" (maga a nő).
2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy lenne zavaró? amúgy volt már barátnőm 85DD-vel, de nem igazán zavart 😋 sőt
2021. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Én szeretem a nagy melleket
2021. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!