Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kipróbálnátok azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kipróbálnátok azt, hogy egyszerre több fiú ráélvez a testetekre? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sok lány lenne több fiúval, de mégis félnek megtenni.


Ha csak arról lenne szó, hogy több fiú körbe áll titeket és egyszerre vagy egymás után rá veri a testetekre ahová kéritek az izgatna titeket vagy nincs ilyen vágyatok?

Vagy van, de ez is csak gondolatban és nem mernétek megtenni?


Hüvelybe hatolás nem lenne csak maga az, hogy több fiú rátok élvez.



2021. jún. 26. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem bánnám, ha előtte leápolnának :) N26
2021. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Jó lenne ha velem is foglalkoznának egy kicsit:D

Ha nem nyúlnak hozzám csak nekik lenne ez jó.

2021. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
nem, a sperma hidegen hagy N
2021. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Sok volt a poresz Kérdező, ezt csak a férfiak élvezik:D
2021. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha már elsültél és lenyugodtál kérdezd meg magadtol, hogy abban mit is lehet izgatonak tartani ha összege ciznek? Talán rájössz, hogy SEMMIT!!!
2021. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha idegen lenne mindegyik és sose derulne ki akkor elveznem ha sokan elveznenek az arcomra. 20L
2021. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem izgat. Mi izgatna benne, amikor nekem ebben semmi élvezet nincs. Spermától nem fogom magam hanyatt dobni, része a szexnek, jöhet rám, le is nyelem, de csak a páromnak csinálom meg. Nem a sperma izgat, hanem hogy örömet okozok neki.
2021. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
6! Összehozzunk akkor neked egy ilyen randit? (Szigoruan csak abban az esetben lehet rola szo, ha elötte megbizonyosodok rola, hogy nö vagy!!!)
2021. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
en ehyszer voltam életemben 2 pasival,,egyszerre du-gtak es teleélveztek..azota sokat gondolok arra,hogy 8-10 fiut egyszerre kényeztetnék aztan mind az arcomra vernék,ajh de izgi lenne
2021. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Regebben kiprobaltam, nagyon durvan ereztem. Mara mar van parom szoval felejtos, nem csinalnam mar
2021. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!