Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudok nyalástól elélvezni? Egyszerűen nem megy, pedig nagyon izgat. Lányok nálatok volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 16:55
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Vagy rá stresszelsz vagy nem jó volt a partnered
2021. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem igazán elèg csak a nyalàs. Jò, tènyleg nagyon jó és élvezetes, de ahoz, h orgazmusom legyen kevès.

Ha már használja az ujjait akkor okés.

Abból gondolom, h nem a pasi a gond, h nem volt nagyobb különbsèg 2 barátom között (csak nem vagyok olyan peches, h mindkettő béna)

Vmint, ha a kis zizegő tojàs vibrit rakom oda az sem különösebben màs.


Egyszer olvastam vhol, h àllìtólag, ha maszti közben túl erősen dörzsölöd a csiklòd, akkor egy idő utàn èrzéketlenebbé tud válni, így a nyalàs nem lesz olyan élvezetes. Tömören ès röviden.

Nem tudom igaz-e, de elgondolkodtató

2021. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok privát üzenetet, de nem tudom ki olyan proli, hogy itt próbál ismerkedni, mindenesetre én pont nem az vagyok:) ne küldjetek több üzenetet úgysem fogok egyikre sem válaszolni. Egy kérdést tettem fel erre vártam válaszokat. Köszönöm annak az 1 embernek aki képes volt válaszolni nem privátban kérdezősködni stb.
2021. jún. 27. 22:04
 4/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Mennyi próbálkozásotok volt eddig?

Ugyanaz az 1 fiú?

Ha jól csinálják neked és figyelnek rád, akkor kész vagy tőle!!

HA el tudsz lazulni!

Teremtsetek neghitt hangulatot + PICI pia..

"Jobb, mint a könyvekben"!

2021. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen, de kb fél-háromnegyed év után valahogy megváltozott és utána a kedvencem lett.

Ahány ember annyi szex, ha valami nem esik jól akkor tapasztaljátok ki (behozni az ujjakat valahogy esetleg) és csináljátok máshogy, ne érezd magad emiatt rosszul :)

2021. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!