Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném, ha a párom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha a párom a számba élvezne, de félek. Ti mit tennétek? Hogy reagálnátok, férfiak?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, de félek az ízétől, állagától, stb… Nagyon szeretem szopni, nagyon finom az íze, az előváladéknak illetve a pénisznek is, de a spermától kicsit tartok… Mi van ha rosszul leszek, vagy ha inkább jobbnak látom kiköpni egy zsepibe? Ezt ti, férfiak nem tartanátok gáznak? Mert én annak tartanám, ha kiköpném, ha esetleg nem bírnám lenyelni… De még mindig jobb, mint mondjuk hányni…

Lányok, ti nem féltetek lenyelni először?


2021. jún. 27. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tipp: először kóstold meg pl. a cicidről, vagy csak nyalogasd le élvezés után a párod "szerszámáról". Egyébként ne parázz rá, egy nagy nyelés és kész, nem olyan sok, mintha csak egy felest innál, sokkal egyszerűbb mint össze-vissza köpködni.
2021. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ugye az előváladék az sós , a sperma egy kicsit olyan keserűbb beütésű. Eleinte nem fog tetszeni az íze de elmúlik gyorsan. Egyébként nem fog êrte szólni h le szeretnéd nyelni
2021. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez vicces, de miota elvesztettem azota siman lenyelem, tehat mindigis lenyeltem.. en szemely szerint imadom, foleg ha sok van.
2021. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előváladék ízével nincs semmi bajod, akkor szerintem a sperma ízével sem lesz. Ugyanaz, csak nagyobb mennyiségben. Én le szoktam nyelni, köpködni, kiszaladni mosdóba nekem kellemetlenebb.
2021. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Azt hiszem nagyon rossz helyen tapogatozol. Ha 100 F válaszol a kérdésedre akkor sem biztos, hogy akár 1 is olyan lesz mint a párod reakcioja. Neked kell öt ismerned legjobban, te tudod legonkább megsaccolni, hogy milyen reakcio várhato töle. Pl az én párom semmire sem becsüli a szopást, szájbaélvezést, ge cinyelést. Egy simogatás több számára mint ezek.
2021. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azert az a kapcsolat nem az igazi, ahol egy ilyen dolgot nem lehet siman megbeszelni.

Szolsz neki, hogy elvezen bele a szadba, mert kivancsi vagy az izere, de felsz tolle, mert nem tudod milyen lesz. Es aztan kozos rohoges, es pofavagas kozben eldontod, hogy izlelgeted, lenyeled, kikopod. Szoval nem kene dramaian felfogni, hanem inkabb jateknak.

2021. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!