Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy úgy mint azelőtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy úgy mint azelőtt?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja lefeküdtem egy sráccal 1hét ismertség után. Nem éreztem túl sok mindent irànta de vele volt az első. Azóta akárhányszor próbálok masztizni nincs meg ugyanaz az érzés mint előtte volt. Azelőtt sokkal intenzívebb volt most pedig alig tudok valamit kihozni magamból.

Lehet hogy ennek mentális háttere van?



2021. jún. 27. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Elrontottad az egészet. 1 hét ismertség után szüzesség elvesztése? Ez nem normális...
2021. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért masztizol? Azzal a pasival folytasd tovább, ha ennyire bejött! Ő kényeztessen, ne az ujjad.
2021. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mentális háttere van. A leírásod alapján van némi bűntudatod a szexuális élet megkezdése miatt, valószínűleg ez blokkol tudat alatt.
2021. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt mert igazából csak ennyire ment ki az egész. De ha normális pali lenne akkor hosszútávra is eltudnék képzelni vele egy kapcsolatot de így alakult
2021. jún. 27. 23:07
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 kommentelőnek

egyébként sokat kattogtam azon h ezt mégse kellett volna és elég rosszul éreztem magam utána

2021. jún. 27. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha meglesz a vágy egy másik férfi iránt, aki fél tud izgatni akkor újra alakulni fog minden.
2021. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kitalálom: Nem is volt jó vele a szex. Orgazmust sem okozott, és ki sem nyalt rendesen.


Nem az volt a baj, hogy lefeküdtél egy hapsival a szüzességed elvesztése miatt, hanem az, hogy nem jól választottál, és hogy első pár alkalommal csak pettingelni kellett volna. Ezt pasiként mondom, aki szeret közösülni, és abban is ügyes. De mégsem tenném meg elsőre, mert tudom hogy hosszú távon nem az szolgálná egy szűz csaj érdekét és szexuális fejlődését.

2021. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!