Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan kerékpáros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan kerékpáros lányok, akiket kifejezetten izgat a tudat, hogy egy jól megválasztott kerékpáros ruciban a nyergen ülve eszbontó látványt nyújt a popsijuk?

Figyelt kérdés
Tudom nem erről szól, de sok nagyon csinos lányt látni így.
2021. jún. 28. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
És ha van, küldhet neked fényképet 😀
2021. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Én rengeteget bicajozom és bizony sokan nincsenek tisztában vele vagy direkt csinálják, de a feszes fekete gatyó, ha megsüti a nap, akkor teljesen átlátszó és a tangát (ha van rajtuk) meg a popsijukat szépen átvilágítja, ilyenkor van az, hogy bár nem az én tempómban tekernek, de képes vagyok kicsit belassítani , azért, hogy megcsodáljam és utána még jobban megy a tekerés :D Szemből már volt olyan, hogy a nuni piercing megcsillant a csaj lába között.
2021. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futó csajokkal ugyanez a helyzet :)
2021. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
A te fantáziádban #2 es. A biciklis nadrágban van betét, hogy ne törje a nyereg, azon te tuti nem látsz át. “A punci pc. megcsillant “ Ezen jót nevettem. A “popsijuk” meg LY al írandó. Te is valami IQ bajnok lehetsz.
2021. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 kedves. A popsijuk abban az esetben írandó ly-al ha a konkrét nyílásra gondol az illető. Én birtokos szerkezetet használtam mert ezt akartam kifejezni és gondolom a #2 kolléga is
2021. jún. 28. 08:36
 6/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Amúgy 4-es, szerinted mennyien vesznek fel bicós nadrágot, amiben van bélés? Látszik te is csak beszélsz a fellegekbe azt se tudod, miről van szó. Egy átlagos csaj, aki felül tekerni egyet ő tuti nem és a bicajos úton ebből van több. Ők felveszik a sima feszülős fekete gatyát, ami szépen átlátszik. Én viszont nagy bicajos vagyok, de az életben nem vettem fel biciklis nadrágot...férfiként undorodom tőle, ha feszülne rajtam , pedig 63 cm-es full izom a combom, tehát lenne mire feszítenem egy feszülős bicajos nadrágban.
2021. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, most legalább tudom, hogy ne fekete gatyót vegyek fel... 😅 21L
2021. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!