Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen péniszméretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen péniszméretet gondoltok a legidealisabbnak, tehát ha lekerül az első gatya, hány centi az, amire azt mondjátok hogy "na ez pont jó"?

Figyelt kérdés

Extra: leírnátok olyan történeteket is, amikor vagy mert túl kicsi, vagy mert túl nagy, de vicces helyzet lett?

Ezt csak szórakozásnak, kíváncsi vagyok.



2021. jún. 28. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Hallod, 14,5-15/4.4 nekem és hatalmasakat dugtunk minden nőmmel. Urban legend, hogy minimum 17 kell nekik.
2021. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
16-18 centi ami a legjobb, nem kicsi nem túl nagy. És fontos, hogy kellően vastag legyen, erre centit nem tudok, csak érzem, hogy mikor tölt ki. Én is szeretem, ha enyhén feszítő érzés. Nagyon kicsivel sosem voltam, de vastag 18al igen. Elsőre meglepődtem, de nagyon izgató volt a látványa, ahogy ráfogtam. Teljesen kitölött, de nem fájt, mert nagyon fel voltam izgulva, jó volt az előjáték. Meg is maradtam nála, évek óta együtt vagyunk.
2021. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
#12: ha az átmérőre nem tudsz centit írni, a hosszra hogyan? Képzeljük el úgy, hogy szex előtt leméred a hosszát, de nem végzel jó munkát, mert az átmérőt már baxol lemérni? Lol. Fogalmad sincs, mekkora 17-18 centi. Tövig betenné valaki, sírnál a fájdalomtól Mami. 🙂
2021. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
#13as ahj de unalmas, tudnád ezt hányszor hallottam már... Pontosan tudom, ne aggódj, jól ismerem a párom adottságait. Voltam ilyennel-olyannal, ismerem az igényeim, ezért írtam legideálisabbnak 16-18at. Attól, hogy neked kicsi, másnak lehet ám nagy. Tudom, itt az a divat, hogy a 12 centit kell isteníteni, hogy az az igazi, a többi sok stb. És inkább ne képzelj el ilyeneket, mert el vagy tévedve. És hidd el, be lehet azt tenni tövig, ha valaki tudja a dolgát. Sajnálom, hogy a kis méretedből adódóan úgy vezeted le a flusztrációid, hogy itt kötekedsz, és megpróbálod megmagyarázni, hogy én mekkorákkal voltam. További szép napot.
2021. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
#9 Pontosan. A nők a nagyot szeretik. Hosszú és vastag. De ha már választani kéne, akkor a vastagság fontosabb nekik. (#7 voltam)
2021. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!