Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ébredtetek már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ébredtetek már egy átpiázott éjszaka után pasinál?Emlékeztetek valamire?Mit csináltatok ébredés után, egyből elmentetek onnan?Pucéran ébredtetek?Életkort is írjatok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt még ilyen, nem iszom le magam a padló és hányás szintjére.
2021. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen. A legjobb barátomnál ébredtem fel. Arra emlékszem, hogy felvitt lezuhanyoztam a segítségével, majd lefeküdtem és reggel ébredtem fel mellette és öleltem.


21

2021. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 volt baráti szex utána?
2021. jún. 28. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen, volt ilyen, de azért nem voltam annyira kiütve, hogy ne emlékezzek semmire:D hazacibált, segített levetkőzni és bevágódtam az ágyba. Tehát igen, pucéran aludtam. Ébredés után... hát nem is tudom ilyenkor a másnaposság fejfájás és brutál éhség kombója csapja meg az embert. Szerencsére imádnivaló volt, csinált reggelit nekem mire felkeltem. Kicsit morcos volt, hogy így szétcsaptam magam, de nem haragudott érte. De hát ilyen a szerelem. Nem mentem el onnan reggel, mert vele éltem:D

25N

2021. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen volt, egy fiu baratom mellett ebredtem teljesen puceran. Homalyosan emlekszem a dolgokra, de uatanna megbeszeltuk es nem volt gaz
2021. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt parszor
2022. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!