Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiú normál esetben mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú normál esetben mennyi ideig van szex nélkül?

Figyelt kérdés
Én már évek óta nem voltam lányban meg úgy igazán rendszeresen sosem szexeltem.
2021. jún. 28. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig van?

Nem szűnik meg, vagy párolog el senki a szex hiányától.

2021. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én másfél hete voltam utoljára nővel, ma éjjel már majdnem eldurrantam álmomban, szóval most óriási csajozások mennek, meg vagyok bolondulva teljesen :) 29F
2021. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akármeddig megvan szex nélkül akármelyik férfi ha muszáj. A sitten sincs túl sok csöcsös bombázó aki rendszeresen kezelgetné a bentlakókat. Mégis kibírják valahogy, nem halnak bele. Mindenkinek megvan a saját élete, valakinek több, valakinek kevesebb, egyeseknek rengeteg, másoknak semennyi szex nem jut az évek során. Nincs olyan hogy normál eset, mert a libidó is személyenként nagyon eltérő lehet, ezen felül a lehetőségek sem egyformák mindenkinél. Nyilván egy 1,85 magas, szálkásan izmos, jódumás, jóképű, nagyfarkú srácnak több lehetősége van szexelni mint egy 1,60 magas, kopaszodó, ragyásképű, mikropéniszű, antiszoc személynek. Ez utóbbinak lehet hogy nőben sem lesz a farka az életében se. Ez van, így járt.
2021. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy az egyéjszakás kalandok elég nehezen jonnek. Vidéken lakok, nem vagyok az a nagy csavargo tipus, a baráti korom is kisebb szukebb kor, sokat buliba se járok. Igy ha nincs csajom, akkor bizony akár fél és másfél év kozott is volt sexmentes idoszakom. Jobb lenne a helyzet, ha gyorsabb életstilusom lenne, de ez van. Es ha nincs sex, akkor is inkább a kapcsolatot eroltetem jobban a futo kaland helyett. Lehet ha jobban rányomulnék a sex tomára akár minden második hétre tudnék intézni, csak valahogy ez a stílis se az én személyiségem.
2021. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Parkapcsolatban heti 1 minimum kellett, kulonben mar nagyon kivoltam. Szingliként pedig még többre volt igényem, szoval minden hétre igyekeztem 1-2 akciót. Szerintem 10 éve nem maradt ki 1-2 hétnél több csal extrèm esetben (pl kiküldetés muszlim országba, stb)
2021. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Van olyan haverom, aki olyan szinten szexfüggő, hogy már bekattant a nőhiánytól. Teljesen megbolondult, szerintem már orvos kéne neki.
2021. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!