Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok! Szexibb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Szexibb, izgatóbb lesz a farkam metélve?

Figyelt kérdés

Szükség lenne rá, mert szűkületem van, nagyon szűk és nem is élvezem a szexet. Teljes kellene, mert lankadtan sem tudom semennyire hátrahúzni. Kicsit tartok, hogy mi lesz a lányok véleménye utána. Tetszik? Mondjatok pár biztatást, mert eléggé tartok attól, hogy mi lesz utána, magától a műtéttől nem!


18/F



2021. jún. 28. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, hogy metélt-e, vagy nem. Fitymával szoktam meg, de ha olyannal jönnék össze, akinek nincs, az se lenne gond. Az egészséged az első, nagyon helyes, hogy megcsináltatod. Sok férfi halogatja, az baromi igénytelen. Nem lesz itt gond, kitartás!
2021. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enymet aki eddig látta mindnek tetszett hogy körül van metélve. Egy csomó előnye van és van hátránya is. De részemről sokkal több előnyét látom.
2021. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!