Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Volt olyan csajszi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt olyan csajszi a lazább társaságban aki annyira jól cumizott hogy híre ment és a végén majdnem mindenki megcumiztatta?

Figyelt kérdés

22F


Ha volt, ő ajánlkozott fel vagy azért kellett egy ital hozzá? Hol történt és hány évesen?



2021. jún. 29. 09:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Wall Street Farkasában volt mondjuk.:)
2021. jún. 29. 09:11
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk volt xD De aztán nem csak cumi, hanem mindenkinek megvolt 😂

Jófej volt meg minden de szingli fiúknak főnyeremény üríteni xD volt hogy többen is toltuk egyszerre! 25/f

2021. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem lenne hozzá gusztusom.
2021. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Rám már mondták azt, hogy nálam jobban még nem szopta le senki, meg, hogy élete eddigi legjobb szopása volt.. meg, hogy nálam jobb nő még nem szopta le. 😀 L
2021. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

#4

Ehhez kell a megfelelő technika és ráhangolódás. Nem semmi csaj lehetsz te! :D

2021. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Csak annyi, hogy szeretem csinálni, szeretem a f****, élvezettel csinálom. ☺️ De nem kérek priviket köszi! 😅

4-es voltam.

2021. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
#2-es bemutathatnád nekem is a csajt! 31/F
2021. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A baráti társaságban volt olyan csaj akiről az a hí járta, hogy nagyon szeret szopni, és egyszer egy diszkóból kimentünk sétálni, pár perc után már előttem is térdelt.
2021. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy hoztad fel neki hogy szopna -e téged?
2021. jún. 29. 14:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Anno sulis táborban keveredtünk össze másik bandával, ahol volt egy este mikor két srácot is leszoptam közülük egyszerre némi ital után. Aztán másnap átlógtak hozzánk, hogy ismétlés jó lenne, de akkor már jöttek hatan. A barátnőmmel ketten voltunk egy szobában. Kis beszélgetés, lazulás, oldodas után a bevalltuk, hogy a hat srác egyszerre szopasson minket. Persze ott aztán volt dugas is,nem csak szopás.

De szoptam már néhányszor 5 srácot is egyedül amikor a pasim ezt kérte,hogy látni szeretné, ahogy a haverjaival többen szopatnak. De őket ismerem régóta, nem úgy mint a suli táboros fiúkat. Őket előtte sosem láttam. Azt mondják jól csinálom.

2021. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!