Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem illik a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem illik a lányok fenekét nézni a strandon?

Figyelt kérdés
Akinek jó feneke van, az úgyis szívesen mutatja meg másoknak.
2021. jún. 29. 09:39
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
28%

10-es:

Ha nem akarod, hogy megnézzék a "kisportolt hasizmod és mellkasod" akkor vegyél fel pólót.

Általában akik falatnyi bikiniben vannak, nem szégyenlősök, és nem baj számukra ha megnézik őket.

De kikérem magamnak, én azért veszek fel rövidnadrágos alsót és szinte egész mellkast takaró melltartót, hogy ne nézzenek meg. Ennek ellenére mégis hallom a strandon, hogy a férfiak mit gondolnak a testemről. És lehet nektek jó móka megbeszélni egymás között a "jaj azt a nőt de megdugnám... de nézd annak narancsbőrös a feneke, őt hagyjuk!", de nálunk rohadtul testképzavart okozóak ezen destruktív és intelligenciát hiányoló kijelentések.

2021. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
88%
Igazából mindenki egyenlő mértékben hülye, akár férfi akár nő, mindkettő egyaránt idióta.
2021. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
90%
#11 Mondjuk azoknak a véleményére adni akik hangosan kitárgyalják minden nő testét, hogy melyik mennyire dugható... Na de te tudod.
2021. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
82%

13-as:

Nem kell adni rá, de ha csak hallod ahogy kritizálják a tested amivel amúgy sem vagy jó viszonyba, igencsak sértő tud lenni.

2021. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
73%

#14

mert ha a pasi vékony/kövér, csúnya, csáléfogú, kancsal, csemege bajszos, akkor ha ti 3-4-5en lányok együtt vagytok, tuti nem nevetgéltek...ja, de!

2021. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem vagy jó viszonyba a testeddel akkor tegyél ellene, dzsíz. Ha meg büdös a munka viseld el, ennyire egyszerű.
2021. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

11

Arra céloztam, hogy egy strandon nekem édes mindegy, hogy ki néz rám.

De egy dolgot nem értek. Nyaranta viszonylag sokat járok strandra, és nem nagyon tapasztaltam csoportos bekiabálásokat, pedig általában szép nagy tömeg van. Lehetséges, hogy feltupíroztok néhány egyedi esetet?

2021. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%

Én pedig megnézem, akár illik akár nem.

Ráadásul még a csajoknak is tetszik a nézésem:)

2021. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%

Miért? Nem illik? 😆

Na és kit érdekel? Elméletileg úgyse látja, hisz háttal van. N3 forgolodjon! Na azt nem illik 🤣

2021. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, ne gyökérkedjünk már:D


Ránézni valakire enm bűn, még csak nem is illem kérdése.


Bámulni viszont kibszott illetlen és kiábrándító. Vegyél fel egy napszemüveget és nézd a szemed sarkából feltűnésmentesen, ha jólesik, de ne legyél prosztó akinek kocsányon lógnak a szemei.


Egyébként férfiként az is elég bosszantó, amikor egy haverral megyünk a stranodn és a haver kezd el feltűnően bámulni. Teljesen lekapcsol az agya, nem hallja, ha beszélsz hozzá, ráadásul legszívesebben arrébbmennék, hogy "ez nem velem van, nem vállalok vele közösséget".


Én is látom a jó alakokat a strandon, nem arról vna szó. De nem fordulok utána meg nem töröm ki a nyakam, csak hogy bámulhassam - és hogy mindneki tudja a környéken, hog yén most bámulom. Én azt hittem ez az alapvető emberi viselkedés, de rá kell jöjjek, hogy baromira nem:S

2021. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!