Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Előfordult már, hogy úgy mentetek szórakozóhelyre pasizni, hogy szexet akartok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ,,vadásztatok", vagy csak hagytátok, hogy becserkésszenek? Élvezitek, az ilyesmit? Gyakran előfordul? Kort írjatok.

2021. jún. 29. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

Egyéjszakásból részemről nem lesz jó a szex. Oda bizalom kell és sok próbálkozás-kitapasztalás.

2021. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt soha ilyen célom. Bulizni mentem nem ismerkedni. Páromat mégis bulihelyen ismertem meg. De nem szexeltünk.
2021. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt meg ilyen es nem is lesz.Nem az én világom az egyéjszakás.
2021. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Sokszor volt ilyen anno

Általában kinéztünk valakit aki tetszett külsőre, de 10ből talán 1xer lett belőle szex

Általában vagy túl részeg volt a kiszemelt, vagy megszólalt és baromi kiábrándító volt a hangja vagy a stílusa

Úgyhogy szex szinte mindig úgy volt, hogy már volt egy adott pasi akit innen - onnan ismertünk (én pl badooról) és össze jártunk szexelni.

Buliban összefutottunk vagy hajnalban a végén hívtuk egymást és ennyi

28/N

2021. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Soha nem ismerkedek szórakozóhelyen, mert az ottani pasik nem ütnék meg a mércét. Soha nem is vittem haza onnan senkit. Attól, hogy nem kapcsolatra ismerkedem, még igényes maradok
2021. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hölgy vagyok, de volt már pár egyéjszakásom (abban a klasszikus értelemben, hogy aznap este ismerem meg a lányt a szórakozóhelyen és már aznap este/éjjel van szex).

Azt vettem észre, hogy viszonylag kevésszer volt a helyzet egyértelmű, azaz, a lány is többé-kevésbé úgy viselkedett és partner is volt benne, hogy igen, ma szex lesz. Kvázi, mintha ki lett volna mondva.

Legtöbbször az volt, hogy vagy nekem kellett kicsit győzködni (van rá egy jó szövegem) vagy egyszerűen a körülmények szerencsés alakulása folytán kötött ki nálam a lány (de néha előfordult, hogy a lány vitt haza engem).


Szóval, összességében nem könnyű feladat egy lányt hazavinni egy buliból. Nekem ez volt egy tétel az „élet-bakancslistán”, hogy igen, én is vagyok olyan „jó csávó”, hogy haza tudok vinni egy lányt. Amikor először sikerült, nagyon boldog voltam. Akkor kicsit úgy éreztem, hogy enyém a világ.

2021. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os!


”Amikor először sikerült, nagyon boldog voltam. Akkor kicsit úgy éreztem, hogy enyém a világ.”


És aztán?

2021. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És aztán?


Büszke voltam magamra, ennyi. Mindig is szerettem volna egy ilyent véghezvinni. Aztán, ha most szexuális dolgokról van szó, akkor szerettem volna/szeretnék kipróbálni pár dolgot, amelyek szintén ezen az „élet-bakancslistán” vannak. Az ilyen klsszikus egyéjszakás is ilyen volt.


Az ilyen egyéjszakások során is a maximumot nyújtottam a lányoknak, mert nálam amolyan presztízskérdés, hogy a lány is menjen el, érezze jól magát, legyen visszajáró vendég. Úgy gondoljon vissza a velem töltött együttlétre, hogy nagyon jó emlék legyen. Ha valakivel nagyon jó volt, akkor igyekeztem rávenni, hogy jöjjön máskor is, legyen - kis oximoronnal élve - állandó alkalmi partner. De mivel - és nem fényezni szeretném magam - mindig a lehető legtöbbet adtam bele, legtöbbször a lányok kezdeményezik, hogy szívesen jönnének még, mert nagyon jó volt.


6-os voltam.

2021. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagytam hogy becserkeszenek
2022. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!