Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen perverziói vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen perverziói vagy szexuális vágyai voltak, amiket kiélt vagy megélt a szexpartnerével/párjával vagy csak szeretne megélni, kipróbálni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
öklözés, félig meddig pipa
2021. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
2 nővel lenni egyszerre! Ázsiai nővel lenni. Olyan nővel akivel sokan szexelnek! Még egyik se teljesült eddig ezek közül. 31/F
2021. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Párcserés szex.
2021. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

hármasok, pisi, popsinyalás (pasinak), mélytorok, pénzért, extrém helyek stb megvoltak

Ami még izgat de még nem volt az a bukkake. De majd lesz az is

L

2021. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szénfekete néger nővel, ázsiai nővel, valamint normális cigány (olyan sötét bronzos bőrszínnel, fekete hajjal és szemmel) nővel lenni. Férjes nőnél szerető lenni. Sajnos eddig egyik sem jött össze, de dolgozom rajta!
2021. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Megdugtam a talpát úgy hogy a futócipője rajta volt félig és oda élveztem bele. Imádom
2021. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Anal ,segédeszközök nyilvános ami bőven megvolt de jó lenne hármas illetve párcserés szexet is kipróbálni!! f
2021. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon vágytam rá, hogy egy magamnál jóval érettebb, tapasztaltabb nővel legyek együtt.

Egyszer egy szórakozóhelyen kinéztem magamnak egy nagyon dögös csajszit, táncoltunk, rányomultam, majd megcsókoltam. Félreültünk beszélgetni, iszonyú erős szexuális kisugárzása volt... Aztán kiderült, hogy 41 éves, azt gondoltam nálam egy ötössel lehet idősebb (én 25 voltam akkor), és teljesen beindultam amikor leesett, hogy ekkora a korkülönbség. Tovább beszélgettünk, meg csókolóztunk, miközben félig meddig az ölemben ült, majd odasúgta, hogy ő ma bizony szexelni akar, és meg is markolta ezzel együtt a már félig meddig ágaskodó farkamat. Taxiba ültünk és felmentünk a lakására, a háló a nappalitól egy függönnyel volt elválasztva, ő bement a hálóba és elhúzta a függönyt, majd kiszólt, hogy vetkőzzek, miközben ő is azt csinálta. Már csak egy boxer volt rajtam, amikor elhúzta a függönyt.. Ő teljesen meztelenül már simogatta a punciját, majd azt mondta, hogy gyere, segíts! az ágy mellé térdeltem, és vadul kinyaltam, ő folyamatosan izgatta közben magát és pár perc alatt el is élvezett, elég hangosan. Aztán szólt hogy akarja a farkam, elképesztő technikával szopott, szerintem kb 1 percet ha bírhattam... az arcára, hajába, mindenhova ment, hatalmasat élveztem én is... elképesztő látványt nyújtott, hogy közben mosolygott, látszott rajta, hogy nagyon élvezi. Ezután közölte, hogy még nincs vége, csak elmegy zuhanyozni. Kb 5 perc után visszajött, hanyadt döntött, melleit a számhoz nyomta a farkammal pedig a punciját izgatta, mondanom sem kell, hogy egyből felizgultam ismét. Ismét szopni kezdett, majd a golyóim végül a fenekem is nyalogatta, fel akarta dugni az ujját is, de azt nem hagytam, inkább a farkamra ültettem.. úgy lovagolt mint még soha senki... aztán még jópár pózt kipróbáltunk, több orgazmusa is volt, én pedig a bennem lévő pia, valamint extázis miatt nagyon jól teljesítettem, melyet a végén jópárszor ki is hangsúlyozott.

Hát ez az én történetem :D

Összegezve az egészet, csak egy érett kiéhezett nőre vágytam, ami összejött. Nagyon tudta a dolgát, iszonyatosan jó látvány volt és a végén hatalmasat is élveztem ismét. Sajnos többet nem találkoztunk mert kamu telószámot adott meg, de sosem feledem ezt az éjszakát, a mai napig szoktam fantáziálgatni róla, pedig már több mint 5 éve történt.

2021. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

-kikötözés

-szembekötés

-kéjgolyó

-hármasban

-kocsiban

-nyilvános helyen

-beöltözés

-konyhában

még nem volt kivel megvalósítani:,(

2021. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
+fojtogatás:)
2021. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!