Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a PPP-s péniszről?

Figyelt kérdés

PPP: pearly penile papules. A makk peremén apró fehér mirigyek vannak körben. Nézzetek meg róla 1-2 képet kérlek, mert ide nem merek linkelni sajnos. Nem nemi betegség és nem is ápolatlanságból fakad, egyszerűen csak ilyen genetikai dolog. Nekem sajnos ilyen van és régen tiniként próbáltam eltávolítani, de nem múltak el. Félek így lefeküdni egy lánnyal, elég ciki. Még a végén azt hiszi, hogy valamilyen nemi betegségem van. Régebbi kérdéseknél olvastam, hogy volt olyan lány akinek még tetszett is ez a barátja péniszén, ezért is írtam ki a kérdést. Hátha más se elutasító vele, vagy más lány is találkozott már a jelenséggel.


Szóval a kérdésem, hogy ti (lányok) találkoztatok már ilyen pénisszel? Mi volt róla a véleményetek és mennyire gyakori dolog ez? Olyanok válaszát is várom akiknek ilyen van, az ő tapasztalataik is érdekesek.



2021. jún. 29. 18:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja annyi, hogy asszem ilyen puncin is előfordulhat. Van valaki akinek ilyen a puncija?
2021. jún. 29. 18:59
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Találkoztam már ilyennel, nem volt vele problémám
2021. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan
2021. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem találkoztam még ilyennel, de szerintem nem zavarna.
2021. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3# és hallottál már a kérdés előtt is erről? Mármint ha mondjuk úgy láttál volna egy ilyen péniszt, hogy nem tudod mi az a PPP akkor mire asszociáltál volna először, mi lett volna a reakciód?
2021. jún. 29. 19:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy különösebben gusztusos, de mivel nem tehetsz róla nem üldöznélek el.

Annyi, hogy szerintem jobb erről előre szólni a partnernek. Én legalábbis örülnék, ha tudnék róla, fel lennék készülve rá.

2021. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem mindenkinek egyformán olyan, nekem szerencsére nem annyira látszik, ha áll. Viszont mikor lankadtan hátrahúzom a bőrt és megfeszül a makkom akkor előjönnek:/ Köszi amúgy neked is utolsó. És nem lenne lelombozó, még ha "nem is üldöznél el"?
2021. jún. 29. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gyakori dolog, nekem is van de mégcsak meg se említették egyszer sem
2021. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
KÖSZI utolsó:) neked mennyire durva amúgy? Érdekes módon eddig nekem, de most, hogy tudom a hivatalos nevét és, h nem mindenkinek ilyen eléggé ráparáztam
2021. jún. 29. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán, csak egy sorban vannak de az is a makk pereme alatt
2021. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!