Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra1918 kérdése:

Srácok! Szerintetek melyik vonzóbb, a teljesen csupasz punci vagy a fazonra nyírt (pl leszállópálya)? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 21:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Én a csupaszt szeretem, imádom, hogy mindent lehet látni. Ha valakit már láttam meztelenül, jó érzés, hogy tudom, hogy csupasz neki ott lent, még akkor is, ha épp felöltözve találkozunk.
2021. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretek mindig más fazonra borotválni. Szerintem sexybb. 18L
2021. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő szexi és vonzó ha ápolt,
2021. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a természetes szőrös punci a legizgatóbb. F.
2021. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő nyerő, bár ha választani kellene, akkor legyen rajta egy kis szőr :) (ha több van az se baj ;))
2021. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A teljesen csupaszt szeretem, de nem gond, ha van egy enyhe fazon benne. A bozontot ódivatúnak érzem.
2021. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!