Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testesebb lányoknak szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testesebb lányoknak szexben van hátrányuk ?

Figyelt kérdés
Póz behatolás több izatság egyéb
2021. jún. 30. 07:59
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Van persze
2021. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nem megy a lovagló póz. Ehhez hozzá tartozik, hogy alacsony is vagyok.

Voltam túlsúlyos 2 évvel ezelőtt, kb. 15 kiló plusz mint ami most vagyok (habár mostmár kezdek átesni a ló túloldalára). Izzadság szempontjából nekem nem volt más. Behatolni is ugyanúgy lehetett a legtöbb pózban. Viszont már akkor sem ment a lovagló póz, mert nem teljesen érem át a partnerem csípőjét (ennyire rövidek a combjaim) és ehhez hozzátartozik, hogy vastagok, ami miatt rátelepszek a partneremre, nem tudok rendesen mozogni.

Noha, lefogytam, és már elégedett vagyok a testemmel, a combomból szerintem semmit nem fogytam, így most sem megy ez a póz.

2021. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az egyetlen hátrányom, hogy lóg a mellem és nagyon szégyenlem.
2021. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Pedig a lógó mell gyönyörű, kedves előző :)

27/F

2021. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2021. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!