Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik férfi erényövet hordanak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik férfi erényövet hordanak, tudnátok írni pár tippet, praktikát? Főleg az alvással és a nyári melegben való hordással kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Május eleje óta hordom de még nem sikerült 100%-osan megszokni... most hogy bejött ez a nagy meleg, nagyon idegesít néha


Éjszaka folyton felébredek tőle. Nappal pedig az izzadás miatt sokkal gyorsabban kidörzsölődik hiába kenegetem mindennel. Plusz nehezebb nadrágot választani mert könnyebben átlátszik.


Aki már régebb óta hordja, és vannak bevált trükkjei, megosztaná velem?



2021. jún. 30. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana elmondani, hogy milyen fajtáról van pontosan szó... műanyag például nem ajánlott.
2021. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Pa piercing fém erényövet kell használni, nekem egy éve fent van.

Mivel csak a péniszedet fogja le így nem büdösödik be reggel este zuhanyzás mellet persze.

Olyan öt körül szoktam felkelni egyszer a hajnali merevedés miatt de én olyankor már nem fekszek vissza úgyhogy ez se probléma.

2021. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
#2-es, megkérdezhetem, hogy miért hordod olyan régóta?
2021. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Műanyag, egészen kisméretű. Egyébként napközben teljesen kényelmes, csak éjszaka vannak gondok, meg a kidörzsölődés.

Van egy fém ketrec típusú is egyébként, azt cseréltem le erre mert ez kényelmesebb, de lehet pár napra kipróbálom azt is, hátha izzadás szempontból jobb a helyzet.

2021. jún. 30. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
3as Mert feladtam. Esélytelen hogy egy növel összejöjjek és az a tapasztalatom hogy 1-2 honnap után drasztikusan le esik az ember szexuális frusztrációja. Kevesebb inger = kevésbé fáj hogy nekem nem jut igazi szex.
2021. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség. Csak fejleszteni kéne magad emberileg, magaddal foglalkozni, és majd utána jön a párkapcsolat.
2021. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
6. Kőssz a tanácsot de ez nem működik ilyen egyszerűen a pszichológus drága és a az asperger még csak nem is gyógyítható ami nekem van.
2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A TB-s pszichológus ingyenes.
2021. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Aha csak oda nem tudok eljárni két munkahely mellett.

Se szexuális vágyak se az asperger nem gyógyítható.

Biztos segítene valamit de nekem jelenleg jó így.

2021. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Kifogások.
2021. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!