Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiknál a "barátnő feeling"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknál a "barátnő feeling" esetén kedvesebb lesz a nő vagy csak drágább?

Figyelt kérdés
Aki próbálta mindkettőt milyen különbségeket tapasztalt? Szükség van arra a pluszra, hogy annyival felemelőbb élmény legyen?

2021. júl. 1. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kedvesebb simán, drágább nem.
2021. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Kedvesebb, türelmesebb. Akiknél én voltam azok úgy álltak hozzá, hogy ők is élvezni akarják.
2021. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Azt még egy barátnőtől se kapod meg mindeig nem hogy egy prostitól.
2021. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

2-es!


De valójában nem élvezték.

2021. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Külön egytől sem kértem ilyet,szóval nem volt drágább.De volt,aki így viselkedett,és imádtam hozzá járni.
2021. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt azért megjegyezem, a barátnő feeling rajtad is múlik. Nem mindegy, hogyan szólsz hozzá, hogyan érinted meg. Aki üríteni akaró kangépként viselkedik, az ne csodálkozzon, ha a csaj úgy is fogja kezelni.

Élvezni nem fogja, ez szinte biztos, de nem azért mert bénák az ügyfelek, hanem mert a csajnak ez munka, nem kikapcsolódás.


...És befutott az első nőgyűlölő válasz. Szerintem lesz még, érdemes figyelni.

"Azt még egy barátnőtől se kapod meg mindeig nem hogy egy prostitól."

2021. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

6!


”Aki üríteni akaró kangépként viselkedik, az ne csodálkozzon, ha a csaj úgy is fogja kezelni.”


A krvák ürítésre valók. Egy kva mégis hogy tudna így kezelni egy férfit?


Egy nőgyűlölő válasz sem volt, Te vagy egy mangina blfasz, ha ugyanolyan nőnek tekinted a rbancokat.

2021. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!