Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan 40-50-es férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 40-50-es férfi akinek a saját korosztálya jön be, fiatal (tízen-huszon éves) lányokkal nem is kezdene? Még csak szex erejéig sem.

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én 42 vagyok és sosem pályáztam arra hogy direkt fiatal lányokkal jöjjek össze. Az utolsó komoly próbálkozásomnál a hölgy 47 éves volt de sem testileg sem lelkileg nem mondtam volna meg róla. Ha tegyük fel egy sokkal fiatalabb lánnyal megismerkednék azért nekem igen is számítana hogy lélekben legyen érettebb a korosztályánál. Az a baj hogy a korombéliektől gyakran megkaptam hogy de miért nincs gyerekem és hogy hogy három tartós kapcsolatból egyiket sem tudtam megtartani... Gondoltam magamban ha tudnám a választ akkor most nem veled beszélnék. Tisztelet a kivételnek de sok korombéli nő olyan elvárásokat támaszt amik teljesíthetetlenek, van lakhatásom, van megélhetésem tehát ez alap, de hogy én mindenfélét ígérjek meg nekik de a második randin ez szerintem nem fair.
2021. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!