Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan nem vesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan nem vesztek komolyan ilyen nőket?

Figyelt kérdés
Ha valaki 30 éves, viszont kinéz kb. 22-23 évesnek, arcra is inkább kislányos, testre vékony, kis mellekkel, akkor az idősebb férfiakat 33-40 éveseket nem izgatja fel, vagy nem veszik komolyan? Párkapcsolat szempontjából meg még inkább nem?

2021. júl. 2. 20:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
De
2021. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, de párkapcsolatnál a belső is ugyanúgy számít nem csak a külső.
2021. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Szexuálisan vonzó a férfiaknak szinte bármelyik korosztály.A 60 évesnek is a 18 éves :) A komoly kapcsolat már más téma.

Engem jobban zavarna ha pl. 22 éves lennél és 30 évesnek néznél ki.Lehet csak olyan komoly kapcsolatot tudnék veled elképzelni ami nem tart sehova.Mert 36 éves férfiként már komolyat szeretnék,akivel lehet családot alapítani.És egy 22 évessel túl nagy a szakadék.Illetve nem érezném fairnak,hogy lekötöm,hisz ő abban a korban van hogy élnie kéne még,nem megállapodni.

Viszont aki 30 éves,tudnám komolyan venni,még akkor is ha kislányos kinézetre.Eltudnám fogadni,és megtudnám szeretni a külsejét.Persze inkább az a meghatározó hogy milyen jellem,milyen ember.Mert ha nem szimpatikus a jelleme,nem tudok vele azonosulni,vagy egészen mások a célok az életben,akkor nem tudom komolyan venni.

2021. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a kérdésben a logikát... A pasiknak a fiatalabbak még jobban be is jönnek.
2021. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Eddig teljesen jó.
2021. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy veszem észre, hogy a férfiak inkább azokat a nőket választják, akik husisabbak, nőiesebbek, inkább az ilyen "asszony" típusokat, akik ilyenek őket max megnézik, de ennyivel ki is merül a dolog.

2021. júl. 2. 20:49
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Leszel a feleségem?
2021. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

29 évesen jó ha 25nek néztem ki, végre először örültem ennek, mert gimiben meg 10 évesnek tűntem kb.

A férjemet ekkor ismertem meg, ő volt 39.


Most 36 évesen, egy gyermek után a sok nem alvástól nézek ki annyinak amennyi valóban vagyok. Míg a társaim inkább 40 felettinek. Szerencsés gén ez azt mondom. :)

2021. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Jellemzően 35-40 éves férfi mutatósabb 25 alatti nőt már csak akkor érez megszerezhetőnek, ha kifejezetten pénzes.
2021. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De.
2021. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!