Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub/mazo lányok, szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub/mazo lányok, szoktatok sírni büntetés, kínzás közben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam sírni
Gyakran írok, de nem mindig
Jellemzően nem sírok, de néha előfordul
Szinte sosem sírok közben
Nem sírok, de jajjgatok
Csendben viselem az erős fájdalmakat is
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem mert akkor újabb büntit kapok.
2021. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Igen, hiszen ugye a szexualitás, az intimitás, ne adj isten a szerelem, ugye pont erről kell, hogy szóljon, hogy elvernek mint a répát.

Atttyavilág.....szedjétek már össze magatokat , csajok!

Hová tudtok még süllyedni?!

2021. júl. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Büntetéstől függ,hova kapom melyik testrészemre az sem mindegy.
2021. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

Büntetés????

Akit szeretek, miért kell büntetni?????

És miért kell, hogy élvezzem, ha "büntetnek"?

Ez kb olyan, mint hotelszolgaltatásként,pl.wellness részlegen ostorozás, leforrázás,karmolás lenne a plusz szolgáltatás ...amit élvezni kéne.

Ami öröm, és élvezet, azt miért kell összekötni a fájdalommal, megalázásással, terrorral?

Megértem én, hogy, sok lelki sérült, szerencsétlen sorsú, vagy éppen butácska, de nagypofájú,nő van.

Azt is megértem, hogy az is próbál különlegesnek tünni, aki csak egy szürke kisegér.

De arra gondolnak, mi lesz pár év múlva, amikor teljesen kiégve fogja nézni a plafont, és már az sem fogja érdekelni őket, hogy éppen hogy tiporják?

Sosem tudnék felnézni egy olyan nőre, aki nemhogy hagyja, hanem egyenesen igényli, hogy felmossák vele a padlót.

Az egy szolgalelkű, szánalmas szerencsétlen lehet csak a szememben.

2021. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Ohhh..... egggyemmeg....

Látom, van itt olyan szalagmunkás, akinek nagyon nem tetszik az albérletben, amit írok. :D

Semmi gond csajok ....süllyedjetek még tovább a szexualitásnak csúfolt mocsárba, szerencsére (sajnos) mindig lesz olyan tanulatlan fajankó, (férfit nem mondanék erre) aki vevő lesz erre.

De tényleg jobb, ha megtaláljátok egymást.

Legalább megkímélitek a normális értékrenddel rendelkező férfiakat, nőket.

Jó élvezkedést, sok kitört fogat, véraláfutást, forrázást, sírást-rívást kívánok nektek, mégis ugye ez a "szerelem" pláne a szex.

Az oviban volt az a mondóka, hogy "sós kútba tettük, onnan is kivettük".

Kínos, ha valakik még felnőttkorban is itt tartanak......

Nem baj, nem tehetnek arról, hogy nem foglalkoztak velük a szüleik. Szegények.....

2021. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Büntetni nem szokott az uram, néha anál, vagy durvább torkoztatás közben szoktam.
2021. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4,#5 Megértem, hogy te nem érzed át, mi ebben a jó, de bizony sokan élvezik a szexualitás ezen formáját. Addig, ameddig mindenki önszántából, saját örömére csinálja nincs ebben semmi baj.


Meglepődnél, ha tudnád milyen magas iskolázottságú és magas beosztású ember vágyik erre és gyakorolja.

2021. júl. 5. 09:19
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Talán akkor világosan, érthetően kellett volna fogalmaznod.

De ugye a kérdésed arra vonatkozott, hogy szoktak-e közben sírni a lányok....


Csak , hogy tudd.....annyira nem tudnék meglepődni ebben a témában, mert nagy valószínűséggel többet tudok erről, mint Te.

És talán arról is lehetne itt beszélni, hogy mennyire "önszántából", "maga örömére" teszi ezt mindenki.

Mert bizony sokszor ezek a feltételek nem találkoznak.

És érdekesebb lenne inkább magába néznie sokaknak, hogy miért is van erre igényük.

Miért kapcsolja össze az intimitást, a szexuális vágyat a fájdalommal, dominanciával.


De ismétlem: a kérdésed ugye most nem erre irányult.

2021. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8, Nem is tudom miért állok le vitatkozni, de amikor a kérdés úgy kezdődik, hogy sub/mazo lány, hogy viseli a büntetést.


Ha valaki sub/mazo, akkor ez neki örömet okoz, viszont ezzel együtt is fáj, amit különböző emberek máshogy viselnek. Erre irányult a kérdésem.

2021. júl. 8. 09:38
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

Nem "kell" leállni vitatkozni, nem muszáj.

Mondjuk nekem sem.

;)

Csak ugye, ha valakiben van némi önismeret, vagy csak igény erre, és ilyen preferenciái vannak, akkor talán érdemes elgondolkodnia azon, hogy miért akarja abuzálni azt, akit "elvileg" szeret.

Persze, lehet itt azzal jönni, hogy van, aki élvezi, igényli.

És itt jön be a képbe, az, amit korábban írtam.

Hogy egy ilyen jelenség mögött nem feltétlenül az örömszerzés/keresés áll.

Bizonyára neked igényed van ilyen nőkre, bizonyára általuk, velük, és elsősorban a ledominálásukkal érzed magad férfinak (?), ők pedig magukat nőknek. (?)

De azért nem árt kicsit utána nézned, (már amennyiben érdekel), hogy milyen kora gyermekkori traumák, szexuális bántalmazások, önértékelési problémák kellenek ahhoz, hogy a szexuális érdeklődés ilyen irányba menjen.

Elhiszem én, ha valaki laikus "sok mindent meg tud magyarázni".

A bántásba bújtatott szexualitását is.

Persze, "nagy öröm", ha két ilyen ember találkozik.

És kölcsönösen "kielégítik" egymást.

Egészen addig, amíg ki nem égnek, és el nem megy a kedvük...talán már nem csak a szextől.

Erre akartam felhívni a figyelmed, ami bizonyára nem fog érdekelni.

Engem is csak azért, mert láttam már (munkám során) pár tönkrement nőt/életet, akik hasonlóan gondolkodtak, elhitették magukkal, hogy ez nekik jó, aztán évek, vagy évtizedek múlva, meggyötörve, kifacsarva panaszolták a toxikus kapcsolatuk még évekkel később is gondot okozó problémáit.

Ezért írtam: ha neked férfiként élvezet látni, az általad (elvileg) szeretett nő sírását, szenvedését, akkor ott bizony nem árt, ha kicsit megijedsz. (saját magadtól)


Ja és a még valami.

Olvastam itt jópár abszurd laikus, egyenesen felháborító megnyilvánulást BDSM témában.

De a műfaj fogyasztói többnyire azzal sem voltak tisztában, hogy minden ilyen esetben kell/kéne lennie egy kontroll szónak, aminek elhangzásakor a másik is tudja, hogy most muszáj megállnia. Mert ugye a "hagyd abba, ez fáj" van akinek csak olaj a tűzre.

Szóval részemről ez okozza, okozta, és fogja is okozni a felháborodást.

Hogy tönkretehetik magukat emberek, mert olyan dolgot tesznek, aminek nincsenek tisztában sem a rövid, sem a hosszútávú következményeivel.

Márpedig: aki vezeti sem tud, az ne lopjon Ferrari-t.


Vitáznod nem kell.

Engem egészen biztosan nem fogsz tudni meggyőzni, de nyilván nem is akarsz.


A munkám miatt én a "barikád másik oldalán" állok, és emiatt próbálok -ha lehetőségem van rá- tenni, a jelenség ellen.

Mert tudom, hogy idővel több lehet benne a fájdalom, mint az élvezet.

2021. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!