Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez túl merészre sikerült?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl merészre sikerült? Lányok, ti ezt bemernétek volna vállalni a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Tehat te es a baratnőd, illetve a pasitok.

Szoval egy faházban egyszerre, együtt szexeltünk. Nem volt külön szoba..

Nem négyes volt, mindenki a saját párjával, de egymás mellett csináltuk. Egyszerre csináltuk a pózokat is. Misszionarius, kutyus, lovaglo. Oral nem volt. Lányokon szoknya, es csak a bugyi volt félrehuzva, tehát meztelenkedés nem volt. Egymáshoz nem ért senki, bár a lányok a fogták egymás kezét.

Picit gáznak érzem a történteket..


2021. júl. 4. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2021. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Én tuti nem csinálnék ilyesmit,nekem a szex olyan intim dolog,hogy kizárólag a párommal kettesben akarom megélni.

Viszont ha már megtörtént és nem volt rossz,akkor ne kattog rajta.

2021. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez így nagyon szexi!!
2021. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenben már volt részem. Mi nem éreztük kínosnak, de pózok nem egyszerre voltak hanem ahogyan éppen kényelmes volt.
2021. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Merész de még vállalható kategória.Bemerném vállalni izgatna a szituáció.
2021. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Gáz? Ez baromi nagy élmény lehetett, és végülis nem is csalt meg senki senkit. Ennyi bele kell férjen mindenkinek.
2021. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
És egyszerre is mentetek el?
2021. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem férne bele, mert a szex nálam kizárólag két ember, én és a párom. És nem tudom a barátaimat semmiféle szexuális helyzetbe belekeverni. Sőt, senki mást sem tudnék elviselni egy szobábán, amikor szexelek. Nálunk is volt hasonló, nem volt külön szoba, de kocsi és fürdőszoba például igen. Egymás mellett nincs szex. De ez én vagyok, ha nálatok megtörtént, és jó volt, akkor ne aggódj utólag.
2021. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs a világon.
2021. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem, csináltunk mi is ilyesmit, és mi tovább is mentünk minden egyes alkalommal
2021. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!