Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet velem van a baj, de jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet velem van a baj, de jól látom, hogy a mai lányok,nők sokkal inkább szexmániások, perverzebbek, mint a mai fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen, jòl látod!
2021. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem jól látod mert nem minden lány ilyen.
2021. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
igen mert a csajok akarnak még b szni nem csak játszani
2021. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondolod? A szexoldalakból? Én átlagos pasi vagyok, igényes külsővel, de mivel nem vagyok nagydumás, meg gazdag így nincs aki lefeküdne velem.
2021. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Az viszont gáz, hogyha igényes jò pasi vagy és senki sem akar veled lefeküdni😂 Valszeg "kattogsz"
2021. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Sztem is szexmániásabbak. Egy fiatal csajnak már sokkal több szexpartnere is volt, mint a legtöbb idősebb férfinak is.
2021. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

6-os:

Egy nőnek kvázi mindig van kivel lefeküdnie. Egy férfinak nehezebb találni.


Egyébként rég rossz ha 4-5 milliárd embert akarsz kategórizálni.

2021. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
#5 Érdekes, mert én meg pont azt tapasztalom, hogy ha csak szexet akarok tőlük, akkor nem akarnak szexelni, "bocs nekem más tetszik duma", amikor kiteszi a melleit, meg minisortba jár folyton, amikor érett, helyes pasi vagyok. Igaz vékony alkatom lehet ami nem szimpi nekik, de nagy szerszámom van, azt nem látják, ha szexmániás lenne, akkor legalább 1x lefeküdne velem ha úgy is csak dugatni akarja magát.
2021. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Inkább azt látom h szinte mind paranoiás, fóbiás, a szex meg hirtelen impulzusból történik. Pillangóznak, megdugod, aztán a szégyen miatt elvonulnak évekre depibe vagy egyikről a másikra ugrálnak h csökkentsék a szégyent.
2021. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom hol élsz, de pont az utóbbi 5-10 évben nagyon nincs ez így, egyre inkább árucikkként használják a puncit, akkor is csak dugd meg gyorsan aztán vedd meg nekem végre az áhított cuccot.


Direkt keresném a szexmániásabb, betegesebb vágyakkal rendelkező csajszikat, de mind mindenre csak a száját húzza hogy jajjfúúúj...

2021. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!