Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőt lenge rövidnadrágon+bu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt lenge rövidnadrágon+bugyin keresztül történő csiklóizgatással ki lehet elégíteni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
😆👌
2021. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
A nyelved már luxus?
2021. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ki bizony, viszont egyik lány se szereti ha nedves lesz a bugyi.
2021. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Kotonban is el lehet élvezni. :D


Viccet félretéve, szerintem lehet úgy stimulálni, hogy azzal eléléveztesd, de ha nem a másik felhúzása és a hosszúra nyújtott petting a cél, akkor nem igazán értem, hogy mi funkciója ennek a dolognak.

2021. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Inkább nyúlj be a bugyiba.
2021. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha magamból indulok ki, kizárt.

Egyrészt bugyin keresztül izgatni borzalmas. Az anyaga dörzsöli a csiklót, oda síkosítás kell, hogy élvezhető legyen és ne karistoló hatású.

Másrészt én személy szerint csak úgy tudok csikló ujjal való izgatástól elmenni, ha az tökéletes. És tökéletesen csak magamnak tudom csinálni (a nyelv nyilván más tál tészta), de ha neadjisten valaki más is tudná mikor mit várok, akkor is felülről kellene izgasson. Alulról az ujjakat nem tudná úgy mozgatni ahogy én szeretem.

2021. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt ugy is h alá sem nyulsz.
2021. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen, de a többséget nem.
2021. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Volt ilyen pl egy kolléganőmmel (viszonyunk is volt).

Amikor az irodában voltunk, és nem zárhattuk be az ajtót, nem vetkőzhettünk neki, mert bármikor bejöhetett valaki, többször is volt hogy ilyen. Volt hogy még nadrágon keresztül is.

2021. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!