Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én díjazom a kreativitást, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én díjazom a kreativitást, de mi szükség a hasonló körökre? És miért dobja oda magát, ha utána közli, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Bulizni voltunk tegnap. Én voltam a sofőr és volt velünk egy lány, akivel eddig alig ismertük egymást. A buli korán meghalt és nem volt kedvem a sok részeghez, úgyhogy kimentem az autóba zenét hallgatni. Kb. fél óra múlva, csatlakozott hozzám a lány is, (nem volt részeg csak spicces) beült az anyósra és beszélgetni kezdtünk. Szóba hozta, hogy amúgy neki egyáltalán nem vagyok az esete, és csak a barátnője unszolására jött el, mert korábban azt hitte, hogy akarok tőle valamit, de nem voltan neki szimpi és nem akarta, hogy nyomuljak. Nem reagáltam, mire hozzátette, hogy úgy gondolja tévedett, és nem is vagyok bunkó. Mondtam neki, hogy váratlanul ért ez az egész dolog, szóval megköszöntem és ezzel gondoltam lezártuk a dolgot. Aztán egyszer csak felhúzta a ruhát a hasáig és belül kezdte simogatni a combját. Nyilván odanéztem és sóhajtottam egyet, hogy: "hú, anyám!" Elmosolyodott és kérdezte, hogy zavar?

Aztán én is felhúztam a pólóm és befeszítettem a hasam, mire elnevette magát, utána meg lekaptam és folytattam a combjánál.


Más nem történt, csak tapiztuk egymást és smároltunk. Rámjelölt még este, aztán az imént írtam neki, mire válaszolta, hogy szerinte kicsit félreértem a dolgot és ő nem akar semmit, úgyhogy nem érti minek írtam rá.


Ez hiper-szuper, meg minden. De mi szükség erre amúgy? Eskü nem értem.



2021. júl. 4. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak élvezkedi akart egy kicsit spiccesen. Másnap józanon már messziről már nem voltál olyan vonzó.
2021. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lerendeztem volna a csajt ott helybe és legalább egy húzással több lenne a listámon.Ha utána többet nem akar az az ő baja.
2021. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sajnálom hogy nem mentél akkor tovább nála. Szerintem benne lett volna a lány.
2021. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Úristen te balf@sz vagy. Egy lány így odaadja magát neked és te nem csinálsz semmit jó ég. Már az hogy odajött hozzád kettesben dumálni egyértelmű jel hogy engedett volna ha rámész egyből.🤦‍♂️
2021. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért gondolta meg magát, mert azzal hogy nem dugtad meg ott a kocsiban, leesett neki hogy egy atom nagy csicska vagy, aki még akkor is töketlen ha tálcán kínáljál fel magukat
2021. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

? :D


Mi a jó abban, ha egyszer szexelünk és viszlát? Nem vagyok rászorulva egyetlen nőre sem ilyen szempontból.

2021. júl. 4. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én igazat adok neked teljesen. Tudod vannak azok a bunkó megcsalós parasztok akik kapnak az alkalmon és lefekszenek fűvel fával, nekik ez az élet. És vagyunk mi, akik megválogatjuk a partnert, mert nem egy egy éjszakásat akarunk, hanem valami komoly tartósat. Javíts ki ha tévednék. :)
2021. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Inkább hozzátennék, mintsem kijavítanálak: mindenképpen olyat, aminek van időtálló értéke, amiben minőségi a közösen eltöltött idő, ami néha "csak" egy tartalmas beszélgetés.

2021. júl. 4. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt szépen megfogalmaztad, nekem az első randim(sajnos nem lett komoly kapcsolat) de azok a 2-3 órás sétálások, mikor annyira elmerültünk a beszélgetésben, hogy nem is figyeltük merre megyünk épp, vagy messengeren ilyen 1-2 órás beszélgetések, nagyon fel tud dobni/tölteni. Mint ha most fél óráig ágyban lennék valakivel.
2021. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:) (ha valakivel azonos a ritmus, az bizony feltölt és nem lestrapál, viszont ritka az a páros, akinek ez megadatik)


Két óra messengeres beszélgetés akár 4*fél óra ágyban töltött idő is lehet. :D

2021. júl. 4. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!