Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mennyi ideig bírjátok kb?

Figyelt kérdés
Minden pasi elélvez kb. 5 perc után vagy csak én fogom ki az ilyeneket?
2021. júl. 5. 07:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
5 perc?! Én pillanatok alatt.
2021. júl. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában 5-15 perc között, de azért ennyi mert a barátnőm is viszonylag hamar elmegy közben. Ha kéne akkor bírom kb 30 percig.
2021. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ritka, hogy 30 percnél tovább bírom az aktust. Van, hogy közben meg kell állni, de nem szeretem ilyen sokáig elnyújtani, mert lezsibbad a makkom, elérzéketlenedik a péniszem. Utána már oráltól is nehezen megyek el, ha átesek a bizonyos holtponton.


Alapvetően ha megvan a motiváció, szerintem a legtöbb pasi képes lenne bevárni a nőt.


De ha nem élvezem, nem jó a szex, a csaj meg reménytelen, akkor elengedem a dolgot hamarabb.

2021. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy szexualis elmenyem volt, viszont en meg pont az ellenkezojet tapasztalatam, mint amit mindig mondanak. Egy ora reszeles utan sem tudtam elmenni, tobb idonk pedig nem volt, szoval eleg hulyen ert veget az aktus.
2021. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
amilyen régen szexeltem, szerintem elég lenne most 2 perc is...kéne pár alkalom, hogy menjen tovább 🤷
2021. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Általában tudom befolyásolni, hogy mikor menjek el. Lehet akár fél óra is, bár ennek nem sok értelme van. Szinte senki sem igényli... 😃

2021. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
57%
5perc? Belefér a kàvécigi is 😆😅
2021. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

4-es, ilyen velem is volt, még kb. 20 éves koromban. Szegény barátnőm próbálkozott mindenhogyan. 2-szer feküdtünk le egymással, nekem nem volt orgazmusom. Mire eljött volna a harmadik alkalom, sajnos dobott (valami kamu szöveggel).


Ez a teljesítési "kényszer" miatt van. De ez még mindig a jobbik eset ahhoz képest, hogy pl a stressz miatt lekókadsz.

2021. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tudom nem illik viszzakérdezni, de megteszem.

Számodra mennyi idő igény lenne arra, hogy a fiú ne élvezzem el?


Mert ha, egy, fiú és bocs, hogy így fogalmazok, ki van éhezve, akkor ne csodálkozz, hogy 5 perc elélvez.

Ha meg az együttlét előtt pár órával kielégíti magát, akkor meg már az nem lesz ugyanolyan a számára.

Szóval egy fiúnak több igénye van a kielégülésre mint egy lánynak.

Ez személyes és másokkal való beszélgetések tapasztalata.

2021. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel évekig nem dugtam, csak tavaly decemverben újra, 2 perc alatt elmentem. Amikor volt barátnőm és naponta dugtunk, akár többször is, ráadásul gumi nélkül, simán bírtam, ameddig akartam. Na bummm.
2021. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!