Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, elhiszitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, elhiszitek ha egy férfi ezt mondja?

Figyelt kérdés

Ha azt mondja ő csak nyalni szeretne és nem vár semmilyen viszonzást, elhiszitek ezt, vagy egyből feltételezitek, hogy biztos, hogy tovább akar majd menni?

Esetleg volt már ilyen férfival dolgotok? Hogy történt?


Ha kérhetem, legyetek szívesek írni hány évesek vagytok. Köszönöm!



2021. júl. 5. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Szinte biztos tovább akarna menni, főként ha izgatja is amit csinál.

Azért próbára tenném... 30N

2021. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azt hisszük hogy tutira impotens vagy használhatatlanul kisfarkú. Vagy tudja magáról hogy úgyis egyből elsülne és ezért erőlteti a nyalást. Ki az a bolond aki ha képes rá akkor nem akarja rendesen csinálni?
2021. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
nekem volt ilyen, aztán csak fenékbe dugott N
2021. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Egészséges felnőtt férfi nem áll a meg, egyértelműen tovább menne. Vagy valami beteges szintű fétis van, esetleg nem tud másképp teljesíteni, kicsi a pénisze, és a nyalás által akar pozitív megerősítést. Szeretem a jó nyalást, ettől megyek el a legkönnyebben, de ez így nekem nem lenne kielégítő.
2021. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ az ismerkedés melyik fázisában jön elő ezzel a pasi. Ha túl koraiban akkor automatikusan lapát. Ha MÁR MEGVAN a szimpátia, a vágy és az ágy felé tart a történet akkor meg már mindegy hogy dugni is akar-e vagy sem (azért dugni is tudjon). A "felajánlom hogy viszonzatlanul kinyallak" típusú hülyék meg tiltólista azonnal. Semmivel sem jobb indítás mint a farokkép küldözgetők.
2021. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én ki lennék akadva, ha nem szophatnám le utána.
2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen csajt én is nyalnék aki nyalatná magát.
2021. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is vagy impotens, vagy tul kicsi neki, esetleg gyorstuzelo es mar nem is tud / mer dugni.
2021. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy olyan régen (vagy éppen még soha nem) volt dolga p_nával, hogy már mindenbe belemegy, nem is kér semmit, csak kapjon, aztán hetekig veri az emlékre... Férfikét ezt tudom még elképzelni.

Nálam csak akkor játszik a csak nyalás, ha párkapcsolatban fáradt vagyok a dugáshoz. A szám kibírja azt a fél órát a másikért - meg igazából én is rohadtul élvezem, amikor orgazmusnál lüktet a csikló a nyelvemen. :)

2021. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol vagytok hölgyek? Bármikor viszonzás nélkül meg tenném.
2021. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!