Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, orálozott nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, orálozott nektek olyan fiú, pasi, aki szűz volt, vagy akkor vesztette el veletek a szüzességét?

Figyelt kérdés

Mennyire volt ügyes elsőre a nyalásban és a szexben, ha az is volt? Egy tapasztaltabb partnerhez képest.


Hány évesek voltatok és mennyi a pasi? Hány pasival voltatok előtte?


Ha több szűzzel is voltatok már, akkor azt is írjátok.



2021. júl. 6. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, béna volt es utana sem volt jo vele a szex. 20 evesek voltunk
2021. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Katasztrófa volt, életem legrosszabb élménye. Minden nyögvenyelősen ment és kb annyira bénázott hogy majdnem otthagytam. Miután elment gumiba kb fél perc maszatolás után, szinte ráparancsoltam hogy legyen valami jó nekem is akkor nyaljon ki és fejezze be nekem. Hát, az sem ment neki, inkább leállítottam, nagyon ciki élmény. Smárolni is én tanítottam, annyi nyála volt hogy felfordult a gyomrom.
2021. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
17 voltam és a srác is. Az lemaradt.
2021. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én első szex előtt sok mindennek utánanéztem, felkészült akartam lenni, néztem is nyalási technikás videókat és elég jól sikerült. Konkrétan azt mondta a barátnőm hogy ilyen jó nyalás élménye nem volt, persze fiatalok voltunk szóval neki is csak 3 pasija volt korábban de akkor is nagy szó azért
2021. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem jó volt az orál, ügyes volt.
2021. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, exemnek én vettem el. Jó volt az első is, és hamar beletanult. Kár, hogy az életnek semmilyen más területén nem nyújtott ilyen odaadást és igyekezetet, sőt pár év múlva már a szex is csak az önzéséről szólt. Mindegy, az első alkalom, illetve az első 1-2 évünk szép emlék, a többi meg tanulópénz nekem.
2021. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezeket a kommenteket olvasva nem csoda ha egyesek megfelelési kényszerrel és önértékelési zavarral küzdenek.
2021. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

#8

Elnézést hogy leírom az őszinte véleményem.

2021. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen es jo volt
2021. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!