Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről? Mennyire gáz? Kipróbálnátok hasonlót?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel szoktunk találkozni, és perverzkedni. Ezt nem részletezném, mert most az online dolgokon van a hangsúly. Vannak rólam nagyon gáz képei. Női ruha, plug, erényöv, hasonlók. Amikor nem tudunk talizni szokott online is játszadozni velem. Fel kell vennem neki az övet egy számokkal jelzett műanyag lakattal. Így később tudom bizonyítani hogy még rajtam van, mert ezt nem lehet kinyitni, csak elvágni. Gáz dolgokat kell csinálnom neki, amiket képekkel igazolok. Az övet nem vehetem le, mert a képeimmel zsarol. Vélemény?

2021. júl. 8. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szolgája vagy.

Ezt akartad,gondolom.

Nem?

2021. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindketten betegek vagytok.
2021. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy a szolgája vagyok. Oda-vissza megy a dolog.
2021. júl. 8. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Sokan csinálják, vagy vágynak rá hogy csinálhassák. Nem nagy cucc.
2021. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda-vissza meg, akkor nem tud zsarolni, mert visszazsarolnád.
2021. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó neked.... akkor mi a kérdés. Egészségetekre.
2021. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mármint ténylegesen zsarol vagy van egy safe word?

Mert elég nagy felelőtlenség safe word nélkül ilyen zsarolósdiba belemenni. Elég vékony jég ez amúgy is, gyorsan eltűnik a határ a valóság és a fantázia között és ha tényleg ilyen nagy hatalmat adsz valakinek egy idő után elképzelhető h kicsúszik az irányítás mindkettőtök kezéből

Persze attól is függ h neked mennyire gáz ha ezek a képek kiderülnek. Ismerek olyan embereket akik max legyintenének rajta.

2021. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta történt változás?
2021. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!