Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket miért nem izgatja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket miért nem izgatja az hogy szűz férfiakkal is legyenek együtt?

Figyelt kérdés
És az hogy ne csak a menő alfa izgatja őket?? Ez miért van? Oké az állat világban is a menő még erős himekre buknak de azok állatok mi meg emberek. Miért nincs már itt emberség? Miért kell lenézni???

2021. júl. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Uhh uhh várj, kitalálom! Te egy nice guy vagy ugye?
2021. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mi az. Én csak magyarul értek. Magyar vagy, szóval magyarul beszéljél.
2021. júl. 8. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Mert mi is szeretjük élvezni a szexet.

Plusz igen,nyilvánvalóan a domináns,magabiztos férfiak a vonzóak,ahogy a férfiak többségének is a feminin,szép lányok jönnek be.

2021. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők alapból gyengének érzik magukat, és az erősebbre van szükségük, tapasztaltra. Ezért ha egy tapasztalatlanabb fiúval vannak, nem érzik magukat biztonságban. A férfi meg alapból erős, és szívesen segíti a gyengét.
2021. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WyAttilaBy válasza:
84%
Verd ki és halj meg egyedül. Ilyen kérdés után nem érdemelsz semmit mást csak a magányt.Ha nem teszel semmit meg is érdemled.(Nekem se volt még senkim mégse jövök ide sírni.)Elmegyek edzeni minden nap és egészségesen éllek.Egyszer úgy is össze fog jönni.Itt nem a szüzességgel van a gond hanem veled és a hozzáállásoddal. 19F
2021. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Én például szeretem a szüzeket (is). Szerintem tévhit, hogy nem tudják mit kell csinálni. Csak annyi a titok, hogy nem kell bemagyarázni nekik, hogy "jaj te úgyse tudod mit kell csinálni, majd én irányírok, mert te béna vagy". Mert ilyenkor persze, hogy nem érzi magát férfinak és elbénázza.

Ha ott van egy férfi előtt egy punci, akkor tudni fogja mit kezdjen vele, nem kell "tanítgatni". Maximum azt tudom neki megtanítani, hogy én mit és hogyan szeretek, de más nő meg nem pont ugyanazt szereti.

Szerintem valaki szüzességét megkapni, hatalmas ajándék :)

2021. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!