Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai fiatalabb lányoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalabb lányoknál tényleg gyakoribb a szőrös vagy fazonos punci?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 23:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
16 fölötti lányokra gondolok
2021. júl. 8. 23:11
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Remélem. Imádom a szőrös puncit. F
2021. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom masnal hogy mukodik, de en meghagyom.
2021. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Nagy része le szedi. Többsége az elvárás miatt. Persze van akinek esztétikailag úgy tetszik. Én 24 vagyok és szeretem meghagyni. Persze nem dzsungelként. Nekem így kényelmes és nőies magamon. (Nem kérek privàtot)
2021. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
Legyen szőrös, mint Chewbacca.
2021. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Soha egy barátnőmnek sem volt még természetes punciszőre. Max ha nagyon kértem őket, akkor valamennyire megnövesztették.


Pedig engem izgat, ha szép a nemi szőrzet alakja :P

2021. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm meghagyja, csak rövidre nyírja. Szerintem sokkal vonzóbb így. :) 23 évesek vagyunk mindketten.
2021. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
15%
A többségnek fazonírozott, sokkal kevesebbnek totál meghagyva mint amennyinek pl. csupi (értsd, a gyakorisági sorrend: fazon / rövidre vágott, csupi, természetes).
2021. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Én pl tini korom óta gyantáztatom lent, mindent leszednek. Nekem így komfortos, így érzem magam szexinek. Szerencsére az eddigi partnereimnek mind a csupasz tetszett, szóval nem volt ebből probléma. Ha olyan párom lenne, akinek a szőrös tetszene, hát akkor bajban lennék. De valószínűleg találnánk valami kompromisszumot pl szeméremdombon meghagyok egy nagyobb felületet. De nekem ha lent a popsi fele meg a nagyajkak szőrösek, az nagyon nem tetszik:/

24N

2021. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Dehogyis, már 11 évesen az első pihéket is leborotválják...
2021. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!