Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szereti tapizni, nyomkodni, játszani, simogatni egy pasi heréit nem csak szex közben vagy előjátékként hanem alapból is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Haha furi egy dolog, de pl én szeretem. Korábban sosem kérte senki, de exem nagyon szerette és nekem is jól esett valamiért birizgálni a heréit. Olyan jó tapintása van:D mondjuk én alapból izgulok rájuk szex közben is. A leginkább az tetszik, ha kicsit lógósabb és tud csattogni szex közben:D az nagyon izgató nekem
2021. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
#1-es, parom ha hátúlról és a csiklómat verdesi ...😜
2021. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Párom azt is szereti még, ha bekapom őket.

2021. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
attól függ mennyire erősan nyomkodja
2021. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Olyan erősen, hogy még pont nem szólsz, hogy fáj
2021. júl. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!