Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a feleségemmel most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a feleségemmel most szóbajött a múltja, azt mondta nem tud és nem is akar számot mondani. 18-26 éves korában havonta vagy gyakrabban járt swinger klubbokba. Szerintetek mennyi pasival feküdhetett le?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy? Amíg az ott szerzett tudást és gyakorlatot a te farkad fejésére használja, csak örülni van okod...
2021. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő sem tudja.
2021. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Há azért engem zavar, hogy több százan jártak a feleségemben…
2021. júl. 9. 14:34
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi megközelítőleg se tudjuk megmondani. Nem is mindegy, hogy mi tetszett neki, mi volt az oka hogy elment.

Szerintem ha ennyire aggaszt vagy kérdekel, akkor kérdezd meg tőle. Bár mivel ez a múlt, szerintem el kéne felejtened az egész témát, neki sem volt szerencsés ezt felhoznia ilyen részletesen szerintem

N

2021. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Jó sokan de az már a múlt szerintem lépj túl rajta
2021. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Titeket nem zavarna? Kit tudja tudok e neki újat mutatni? Vagy a hátam mögött kinevetnek a boltban mert nézik, hogy én vagyok a férje annak, akit gangbangbe fogtak
2021. júl. 9. 14:38
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

#3: mellesleg már a feleséged, gondolom évek óta együtt vagytok, jó párszor jártál már benne te is. Most ezek után akarod kidobni vagy mi?:D már úgyis mindegy kb:D ha az ismerkedéskor mondja, akkor persze lehet nem randizol vele többet, de már nyakig benne vagy, szóval nem nagyon van jelentősége. Ettől még ugyanaz a személy, aki az elmúlt években volt veled

#4

2021. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Két éve házasodtunk össze, pont 28 volt… amikor abbahagyta a swingert, akkor ismerkedett meg velem.
2021. júl. 9. 14:39
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 50 pasi levarrta
2021. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a házasságkötés előtt alaposan meg kellett volna ismerni egymást, és akkor nem lenne ez a helyzet, hogy már a feleséged, és most kezd el zavarni benne valami. Szerintem legyél jó férje, és fogadd el őt úgy, ahogyan van. Kit érdekel, ha egy swinger látogató volt, hiszen téged választott, és veled van élete hátralevő részében. Inkább becsüld meg, semmint leragadsz a múltján. Másnak meg lehet az lenne gond, hogy te hány lányban jártál előtte. A múlt az múlt, élni meg most kell.
2021. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!