Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzeket nem vállalnak a prostik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzeket nem vállalnak a prostik?

Figyelt kérdés

30 éves szűz férfi vagyok és a héten szerettem volna prostihoz menni. Felhívtam őt, nálam volt a pénz, egész kedves volt velem amíg el nem mondtam neki 30 éves létemre szűz vagyok ott talált kifogást és letette. Ha ők sem vállalnak hol veszítsem el?


Nemfogom azt hazudni szexeltem már amikor lehet fel sem áll, vagy lehet 1 perc alatt elélvezek. Akarom tudja a prosti és a rendes nő is, hogy mire számítson.



2021. júl. 9. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én csajként néztem már fel a rosszlányokra és ha nekem van ahhoz szemem, hogy lássam van olyan prosti akinél ki van írva, hogy vállal szüzet, akkor talán neked is sikerülhet észrevenni.
2021. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha olyan nyomit vagy, hogy elmondtad, akkor úgy kell neked. Munek kell erről beszámolni??
2021. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es: nem volt neki feltüntetve, hogy nem vállal szüzeket. Amúgy 46 éves a nő.
2021. júl. 9. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
De akkor olyat keress akinél fel van tüntetve hogy vállal.
2021. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Vagy keress útszélit. Annak mindegy.
2021. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Van aki vállal, van aki nem. Sokan nem vállalnak. Hogy miért? Hát azért, mert általában aki például a te korodban még szűz, vagy egyáltalán odáig eljut hogy prostival akarja/kénytelen elveszíteni annál az embernél sejthető hogy valami defekt van. Az hogy kis defekt, vagy durrdefekt az mindegy, a csajok tartanak a sérült, kattant fasziktól, teljesen jogosan egyébként. Két dolgot tehetsz. Vagy keresel egy olyan lányt aki eleve vállal szűztelenítést, vagy egyszerűen nem mondod el neki hogy mi az ábra. Elmégy és azt mondod neki hogy azt szeretnéd ha ő irányítana, és rábízod magad. Ha izgulsz és nem áll fel magától akkor majd felszop, nem gond. Aztán gumit húz, beleül és kivégez, ennyi lesz az egész. Ha nem egy full idióta vagy, és normálisan tudsz kommunikálni, viselkedni akkor nem lesz semmi gáz.
2021. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Vazze, hívj fel egy másikat, ne itt sajnáltasd magad.
2021. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de férfiként minek is mondanád el, hogy szűz vagy? Ha nem áll fel, vagy hamar elsülsz, foghatod arra, hogy nagyon régen voltál nővel, azért megy nehezen a dolog.
2021. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat válassz aki válal szüzeket.

Ha kérdezi korod,hazudj -5év nem feltűnő,ha nem kopaszodsz,öszülsz vagy nincs a homlokodra tetoválva születési éved.


En

2021. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen ledöbbentem a válaszokon, ezt a sértegető, gúnyos, lealacsonyító, és beköpködő stílust is csak a gyakorin lehet olvasni.


Vannak teljesen normális, csak eddig nem jött össze szüzek 30 körül is.


Kérdező, nincs itt semmi gond, csak nézd meg hogy vállal-e szüzet, aztán hajrá. És ne a gyakorin tájékozódj, mert itt csak kízárólag okoskodó embereket találsz.

2021. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!