Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk többségének könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többségének könnyű lányt találnia szexre, kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Munkatársaim úgy szoktak beszélni erről mintha nekik milyen könnyen menne a csajtalálás. Sokszor az előnytelen külsejűek is akikről nem is gondolnám.

Nekem rohadt nehéz, nem tudom hogy ők beszélnek e túlozva vagy én vagyok szerencsétlen ebben.


2021. júl. 9. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ők túloznak.
2021. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy tapasztalom, hogy a komolytalan, felszínes, buta, megbízhatatlan, felelőtlen, meggondolatlan emberek nagyon könnyen megtalálják egymást. Főleg akkor van könnyű dolguk, ha nulla önismerettel rendelkeznek és ebből adódóan igénytelenek, mert akkor lényegében bármilyen hozzájuk hasonló sekélyes ember jó nekik.
2021. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:

#2 jókat mond, és #1 is igaz.

Annyival kell kiegészíteni, hogy ezeknek a sztoriknak egy jelentős része túlzás. Pl. azt mondta összejött a csajjal, de csak smároltak, haza már nem ment vele a csaj. Ennek a csúsztatásnak vagy hazugságnak az az oka, hogy ha kiderülne, hogy nem annyira sikeres a csajoknál, akkor:

1. szerinte/valósan csökkenne az ázsiója, és akkor hátrább esne a rangsorban a többi hasonszőrű előtt,

2. a többiek, akikkel (pl. veled) szemben a több sikerével nyomást akar kifejteni (értsd: 10 csajjal táncoltam, és kettőt nyaltam ki, te meg csak 7-tel pötyögtél és csak egy engedte, hogy a bugyijába nyúlj), azok szemében romlana a státusza.

A magabiztos, magát jól érző pasi, főleg a nem felszínes, arról is ismerszik meg, hogy az ilyenekről nem (sokat) beszél.

2021. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamuznak. Csak a legjobban kinéző férfiaknak könnyű nőt találni, mindenki másnak nehéz.
2021. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Én is azt tapasztalom, amit te, tehát hogy a legtöbb férfinak viszonylag könnyen megy, még skik nem pénzesek és nem kifejezetten jóképűek, azoknak is. Én legalábbis a férfi ismerősök közt abszolút ezt látom. Néha beszélünk is barátnőkkel erről, hogy x vagy y milyen meglepő, hogy a külseje ellenére mindig befűz valakit.

Szerintem csak azoknak van gondja, akik nagyon önbizalomhiànyosak, visszahúzódóak és soha nem akarnak kezdeményezni (nőkben is vannak ilyenek, nekik is nehezebb így pasizni, mert az ilyen lányokat sokszor elkerülik a férfiak)

N

2021. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ja és egyetértek a 2essel is

#5

2021. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hantaboyok a kollégáid, pont azok színezik a legjobban magukat akik a legbénábbak. Aki igazi spíler az nem fog dicsekedni, hetvenkedni (mert nem ezért csinálja) sőt inkább elhallgat, nehogy "rossz híre" menjen hogy minden nőt megdug.
2021. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak nézd meg egy napi adag itteni kérdést?


24 éves szűzként lehet barátnőm? 16 centis farok valaha is kelhet egy nőnek? Örökre szingli maradok? A ronda pasik össze jöhetnek átlagos lányokkal? Ebből naponta legalább 2 kérdés van. Nőként egyetlen kérdésemre vagy válaszomra kapok vagy 20 levelet. Szerintem a pasik többsége iszonyatosan kiégett mind lelkileg mind testileg és szexuálisan. Annyira nehezen kommunikálnak vagy tesznek bármit a fejlődésért h inkább kamuznak másoknak vagy önsajnálatba menekülnek.

2021. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!