Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már úgy, hogy találko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy találkoztatok álmaitok nőjével, és életreszólóra terveztetek vele, de csak gondolatban,mert nagyon normálisnak, erkölcsösnek mutatta magát, de egyszercsak rábukkantatok a profiljára egy kimondottan szex társkresőn?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mondj egy darab ilyen szextárskeresőt :"D
2021. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kezdenék olyan emberrel, aki nagyon erkölcsösnek akarja mutatni magát. Ebben van valami "természetellenes", ha az emberi természetet vesszük alapul. Sokkal jobban tudom értékelni azokat az embereket, akik nem játsszák meg magukat és rendelkeznek megfelelő önismerettel.
2021. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem álmodozok és nem szextárskeresőn bukkantam rá, de normálisnak mutatta magát ismerkedési fázisban, vallásos, toleráns, stb... Aztán az első komolyabb konfliktusnál, félreértésnél kimutatta a fogafehérjét a vallásos szentem, de valami alpári stílusban 😂.

Természetesen nem lett belőle kapcsolat.

2021. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szexrandi, szexneked.
2021. júl. 10. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat mellet szexrandis appon? Megtaláltad az év színésznőjét! Nehogy feleségül vedd. STD szűrés se ártana.
2022. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!