Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hány évesen nyaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány évesen nyaltatok popsit legelőször?Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

olyan 25 környékén.

állandóan hordtam haza a nőket a diszkóból és sajnos a nők többségénél nem igazán alap, hogy akkor ott van a palinál és zuhanyzik egyet dugás előtt...mert a nélkül meg 1 átbulizott este után a puni... khmmm nem éppen rózsaillatú, hogy fogalmazzunk úgy.

a fenék luk viszont normális marad.

ezért szoktam rá arra inkább.


élményben meg számomra is meglepő.

az átlagostól sokkal keményebb merevedés, sokkal jobban izgat, azóta is.

de persze valahol ott van bennem a régi élmény, hogy nem akarok rosszízűbe nyalni...

és az is, hogy ha egy csaj teljesen kinyitja nyaláskor a posilukát, az a teljes odaadás jele, ettől a gondolattól meg még jobban feláll.

2021. júl. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, de elozo csajom kaki utan is rendszeresen pucsitott es nyalatta velem a piszkos kis feneklyukacskajat.

Igen, kakisan is kinyaltam.

2021. júl. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk párommal ez a szex része szokott lenni. Én nagyon izgatónak tartom az anus nyalogatását, és ő sincs ellene. Nyilván a megfelelő higiénia fontos előtte. Ha merészebb vagy akár a nyelvedet be is dughatod és ne hallgass arra aki szerint szaros lesz a nyelved. Még csak ízre sem fogsz semmi különöset érezni
2021. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19. Szuper.
2021. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán 24 lehettem, hirtelen ötlettől vezérelve nyaltam lejjebb puncinyalás közben és nagyon tetszett a páromnak, ezért meg is ujjaztam. Szinte azóta a "normál" szex része nálunk az anális is. Soha semmilyen "baleset" nem volt.
2021. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!